SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

test elektrostymulatora

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1496 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5693
dlatego kupujesz 6 takowyh zapinasz je na siebie i tylko podrygujerz bezładnie na łurzeczku :>
:>:> jak ja bym hciał coś takiego zobaczyć :>:>

carpe diem
memento mori

Jezeli chcesz kąkretniejszą porade pisz do mnie na maila a ci pomoge :]

eXpert przemówił !!
@@ ego sum via et veritas et vita @@

główny zgredzik-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale o czym wy tu gadacie? Przeciez nawet w instrukcji do AB Gymnica pisza ze niezbedna jest dieta!! Wymieniaja nawet co jesc i jak... Oni nikogo nie oszukują. A co do reklamy... podobnie jest z np. HMB - 400% szybciej bedziesz spalal "tluszczyk" - tyle ze tez jest potrzebna dieta i trening, mimo, iż nic o tym nie wspominają w reklamie. Nic za darmo.
Wiec zamiast marudzic po uzywajcie tego z 3mce a potem osadzajcie, a nie oczekujcie wynikow po tygodniu.
Ja zauwazylem zmiejszenie obwodu brzuszka, przy odpowiedniej diecie [bialko] i minimalnym jego trenowaniu "na sucho". Efekty sa duzo ciekawsze [mam porownanie, bo juz mialem taka diete i trening bez AB Gymnica].

AB Gymnic jako uzupelnienie treningu z odpowiednia dieta dziala... przynajmniej na mnie :)

Pozdrawiam

--> TC <--
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1704
he stosowalem to przez tydzien na brzuch i he slowo honoru - leciala mi krew ze skory brzucha pewnego razu wiec zrezygnowalem to wszystko jest h.. warte

KUMER

KUMER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 638 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10399
Ciekawy bylem kiedy ktos podejmie ten temat :) Ja tez korzystam ze stymulatora przy cwiczeniu brzucha i efekty sa super. Nie polecam cwiczenia innych partii (np klatki piersiowej mi "nie lapie"). Co do ceny to zamiast zamawiania, czy kupowania w sklepie proponuje zwiedzic okoliczny bazar. Ja wydalem 25 zl, a za reszte kupilem zel do usg, bo w opakowaniu jest go smiesznie malo.

&#8226;oO° řaß đwA &#1090;řzy i 1OO&#8230; °Oo&#8226;
&#8226;oO° Ż&micro;ßř wyştę&para;ůjě w &para;ůşzçzy °Oo&#8226;
&#8226;oO° Mężczyzna pozostaje zazwyczaj bardzo długo pod wrażeniem, jakie zrobił na kobiecie °Oo&#8226;

(\__/)
( -'.'
(")_(")
This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 384
Wytłumaczcie mi proszę co ja mam zrobić bo mój ab gymnic chyba nie działa bo robi 3 skurczę a potem przez 15 sekund jest tylko takie mrowienie głupie. Łącznie działa ok. 20 sekung za każdym razem i wyłącza się sam. Kupiłam go dopiero tydzień temu. Czy ktoś ma jakąś radę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
witam, czy moze ktos wie gdzie kupic mozna od kogo elektrody ktore przykleja sie bezposdrednio na pas ? nigdzie tego badziewia nie mozna qpic i jest problem, ten zel juz nie klei sie do ciala wogole pewnei juz go tam nie ma i nie daje efketow jak trzeba, a wogole sprzet jesty supwer wyzezbilem sobie brzucho jak trzeba ale nie ma czesci , pozmozcie jak wiecei gdzie to kupic.

pozdriawam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
widzialem motylka w sklepie "wszystko za 4zl" za 25 zlotych

hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
AXEL MOWISZ NAPRAWDE ZE WIDZIALES? A W JAKIM MIOESCIE ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
w krk
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2325
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BRZUCH - jak czesto cwiczycie???jakie efekty?

Następny temat

ćwiczenia "na drążku"

WHEY premium