SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

teorie ludzi z siłki

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
witam ,postanowałem załozyc taki temat, bo coraz czesciej u mnie na silce spotykam sie z roznymi teoriami co do silki itp, przedstawie kilka z nich, z ktorymi sie nie zgadzam, czekam na Wasze opinie, i jesli macie ludzi ktorzy tez maja dziwne zdanie o niektórych rzeczach to podzielcie sie

wpadl na silke koles, niby specjalista, na parwde daje dobre radydotyczace techniki wykonywania cwiczen itp
-mowi ze zeby zrobic rzezbe to absolutnie nie zmieniac sie treningu tylko dalej jedzie 8-10 ruchów, a rzezbe sie robi na aerobach i jedzac inaczej,zgadzam sie po czesci ale z tym treningiem 8-10 ruchow to dla mnie bzdura
-mowi ze nie tzreba robic przedramienia ,bo wystarczajaco pracje jak robisz bica, albo scigasz wyciag robiac triceps-dla mnie bzdura, pewnie tam jakos moze przedramie pracuje, ale nic nie zastapi ,,normalnego'' robienia samych przedramion
-koles je 3 g białka na kazdy kg masy ciała, wiec mu moiwe czy przypadkiem nie 2-2,2, powiedzial ze tyle to ludzie jedli w 1945 roku....
-i teraz to co mowi kazdemu i juz polowa silki co cwiczy o tej porze chyba bedzie tak robic, robiac waskie wyciskanie na trica, klatke, barki, nigdy nie prostuje rąk w stawach łokciowych, wykonuje moim zdaniem 1/2 ruchu, oczywiscie nie mowie przy tym ze nalezy robic pełny wyprost i trzymac sztange/hantle 30 sek, ale chyba takie krótkie ruchy to lekka przesada, wiem ze wtedy miesien odpoczywa,a tak to stale jest napiety, no ale takie krótkie ruchy??

jak mi sie cos jescze przypomni to napisze, naarzie to tyle, czekam na wasze zdanie.ogólnie to uwazam ze ile cwiczacych to tyle bedzie teori na temat tego sportu...

jak sie post nie podoba to out z tym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
"-mowi ze zeby zrobic rzezbe to absolutnie nie zmieniac sie treningu tylko dalej jedzie 8-10 ruchów, a rzezbe sie robi na aerobach i jedzac inaczej,zgadzam sie po czesci ale z tym treningiem 8-10 ruchow to dla mnie bzdura "

trening duzymi ciezarami przy sredniej ilosci powtorzen to najlepszy antykatabolik na redukcji... i to prawda ze robiac po 20 powtorzen przy diecie redukcyjnej lecialo by z miech bardzo... a zawodnicy biora koks wiec moga sobie pozwolic na trening z 20 powtorzeniami...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 38457
moja teoria to taka ze jak blokujesz to idzie na triceps, czyli waskie trzeba normalnie robic a jak mowimy o wyciskaniu na barki i klatke to stosujemy szerszy, optymalny chwyt taki zeby nie blokowac lokci i zeby np. barki dostawaly po dupie a nie glownie triceps

co?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Kurde ja cały czas ćwicze rzeźbę. Ale robie po 15 powtórzeń każde ćwiczenie specjalistą niejestem ale zawsze z tego co wiem to tak się ćwiczy chyba ze się myle to napiszcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
-mowi ze zeby zrobic rzezbe to absolutnie nie zmieniac sie treningu tylko dalej jedzie 8-10 ruchów, a rzezbe sie robi na aerobach i jedzac inaczej,zgadzam sie po czesci ale z tym treningiem 8-10 ruchow to dla mnie bzdura PRAWDE MA TRENER, CHOĆ MOZE NIE TYLE ZE -ABSOLUTNIE- NIE ZMIENIAC. ALE TO NIE MA WPLYWU. PRZY BARDZIEJ CIEZKICH PLANACH -SZYBSZY ZJAZD GLIKOGENU MIESNIOWEGO. WYTLUMACZ MI DALCZEGO DAL CIEBIE BZDURA-mowi ze nie tzreba robic przedramienia ,bo wystarczajaco pracje jak robisz bica, albo scigasz wyciag robiac triceps-dla mnie bzdura, pewnie tam jakos moze przedramie pracuje, ale nic nie zastapi ,,normalnego'' robienia samych przedramion NIEKOTRYM WYSTARCZY-koles je 3 g białka na kazdy kg masy ciała, wiec mu moiwe czy przypadkiem nie 2-2,2, powiedzial ze tyle to ludzie jedli w 1945 roku.... ZARTOWAL PEWNIE, POPROSTU JEMU TO BARDZIEJ SLUZY-POZNAL SWOJE CIALO JAK REGAUJE NA DIETE
-i teraz to co mowi kazdemu i juz polowa silki co cwiczy o tej porze chyba bedzie tak robic, robiac waskie wyciskanie na trica, klatke, barki, nigdy nie prostuje rąk w stawach łokciowych, wykonuje moim zdaniem 1/2 ruchu, oczywiscie nie mowie przy tym ze nalezy robic pełny wyprost i trzymac sztange/hantle 30 sek, ale chyba takie krótkie ruchy to lekka przesada, wiem ze wtedy miesien odpoczywa,a tak to stale jest napiety, no ale takie krótkie ruchy?? NIE PROSTUJEMY RĄK. ALE 1/2 DO PRZESADZIŁ - CHYBA ZE CHODZILO MU O 'DOCISKANIE'
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2285
jak na rzezbe to wiadomo ze mniejszy ciezar a wieksza ilosc pow.
a niepelny zakres ruchow wydaj mi sie ze lepiej zostawic zawodosca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
koles gada ze jak robie wiecej ruchów(15-20) to spalam miesien , miesien sie zmniejza i nic mi to nie daje,to prawda ze miesien sie spala.. troche sie ztym nie zgadzam bo poza aerobami ijedzeniem uwazam ze trening trzeba zmienic , na wieksza ilosc ruchów
wtedy mowie ze przeciez zawodnicy przygotowujac sie dozawodow zwiekszaja ilosc ruchow, on mowi ze mam nie patrzec na zwodnikow bo oni kupe saa biora i nie nalezy tego brac do bani
-ja tam wiem swoje ze poza aerobami i zarciem jak bede robil rzezbe to zwieksze ilosc ruchow i juz, jeden powie tak inny na odwrót...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
ty chyba nie wiesz po co jest trening silowy podczas redukcji...

ma na celu zachowanie zdobytej masy miesniowej- robiac przy redukcji plan na mase/sile - nie liczymy na jej przyrost...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
zgadzam sie w pelni z gosciem z silki

mnie na silce tylko sie pytaja ile wina trzba brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1669 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10728
lepsze sa teorie moich kumpli

wczoraj rozmowe prowadzilem z nim, on wogole nie cwiczy bo mu sie nie chce i chyba zazdrosci innym bo tak to wyglada, i jak widzi jakiegos kulturyste to mowi ze jakbym mu dal sterydy to on tak po roku bedzie wygladac , a ja mu mowie, ze dam ci sterydy ale jak bedziesz wygladal jak ten gosciu w 20% po roku to jestes poproostu genialny --->>


zamilkł..

albo ze jak by bral sterydy to by bral na klatke duzo wiecej ode mnie, a ja mu mowie, dobra bierz sterydy ale mnie i tak nie przegonisz



tez bylo cicho



trzeba umiec goscia zgasic


ale w pokojowy sposob poweidziec ze nie ma racji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 606 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9425
ja mowie o treningu przygotowujacym do zawodów-a nie do zwyklej redukcji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
> ja mowie o treningu przygotowujacym do zawodów-a nie do zwyklej redukcji...

Przygotowujesz sie do zawodow? Czyli jestes zawodowiec?
Nie? To rzezb sie jak Ci goscio z silowni radzi.

Co do treningu przedramion to tez sie z tym typem zgodze,
chyba dopiero na poziomie zawodowym mozna myslec o dodatkowych
jednostkach treningowych na ta grupe miesni.

Run Forrest, run!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ławka śkośna

Następny temat

silka w Zakopcu ;)

WHEY premium