SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

teoria krótkie estry z długimi testosteron and nadrolon

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10059

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
no tak, każdy inaczej reaguje, ale po wypowiedziach niektórych mozna zrozumiec, ze nandrolon blokuje nawet wstrzykniety krążący testosteron we krwi, a to przeciez niemożliwe.

ja np jestem bardzo wrażliwy na testosteron i juz przy 500mg omki odczuwam skutki uboczne juz po 6 tyg...

żeby nie robic offa tak całkiem to do załozyciela tematu: taki cykl jest na pewno bardzo dobry na przyrost masy ale moga(ale nie musza) po nim wystapić skutki uboczne, z tego względu, ze w pewnym momencie będziesz miał szczytowe wartości każdej substancji. na pewno ta teoria by nie miała wiekszego sensu jakbys walił co drugi dzień krótkie estry bo praktycznie szzcytowe wartosci by były cały czas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Ale przecież skutki uboczne zawsze są. Bez ubocznych nie ma cyklu Inna sprawa, że trzeba ich działalnośc minimalizować jak najbardziej.
I właśnie tu chodzi o to żeby nie było jak piszesz "szczytowych wartości każdej substancji". Dlatego przy tym cyklu jest cholernie ważna regularnośc wykonywania strzałów żeby stężenie było ciągle równe.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 1166 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11411
w kwestii deca dicka
borykałem się z trzema przypadkami przy solo z decą

wg flexa (może znajdę jaki nr choć to trudne) deca w dawce 50mg tygodniowo podtrzymuje lepiej libido od teścia. czytałem to kiedyś :)
może w niskiej dawce to prawda. nikt z nas tego nie doświadczył :), bo nikt nie stosuje solo deci w tej dawce :)

wg mnie deca dick od deci to strice za dużo prolaktyny
przecież nie chcę sie psychicznie kopulować, dymać czy jakkolwiek to zwiesz
potrzebna jest stosowna zachęta :) miss, pończochy, striptease
bez tego są ciekawsze rzeczy niż seks, nawet rano
i to jest deca dick
to samo uczucie jak 3 min po orgazmie, nie chcesz dymać
po orgaźmie masz dużo prolaktyny wskutek właśnie orgazmu
i stąd nie myślisz od razu o seksie...zaspokoiłeś się
decą niestety samą zaspokajasz się dłużej.... :)

każdy z nas jest inny...
dlatego każdy powinien być traktowany indywidualnie...
w dopingu najważniejsza jest profilaktyka, by doping dawał to po co został stworzony, czyli radość, a nie szybszą śmierć

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 574 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12122

ZARZYWASZ - PRZEGRYWASZ ! ALE KAZDA PORAZKA KSZTALCI CHARAKTER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
ALPAq- zgadzam sie z Tobą, że ważna jest regularność, ale jeżeli propa bierze sie razy w tyg to stężenie nie bedzie sie utrzymywało na równym poziomie. inna sprawa z długimi estrami bo to raz w tygodniu wystarczy, żeby utrzymac w miare równy poziom

autorowi tematu chodzi raczej o to, zeby każda substancja miała swoje maksymalne wartosci innego dnia, wydaje mi sie to dosyc trudne do zrealizowania, tak jak piszesz ważna jest regularność, ale dokładnie nie wiadomo po jakim czasie w organizmie substancja osiagnie maksymalna wartość i jak długo ja utrzyma i po pewnym czasie moze tak być, ze te szczytowe wartości tych substacji będą występowac w jednym czasie, a to wtedy mija sie z celem.
Dlatego moim zdaniem lepiej(bezpieczniej) najpierw ładować sie krótkimi estrami a później przejśc na długie jezeli cały cykl ma sie składac z tych samych substancji z podziałem na krótkie i długie estry

ale to tylko taka moja dygresja i nie każdy musi się ze mna zgadzać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Wiesz. Jak by się upierać to lepiej zacząc na długich estrach a na końcówce zmienić na krótkie estry. CHyba, że ktoś chce poczuć cykl również na początku to może i zacząć z czegoś co szybko kopie.
W kwestii tego jaki ester jak długo się utrzymuje w równym stężeniu jest dużo publikacji i danych laboratoryjnych. Dlatego propa nie pijemy co tydzien a co 1-3 dni (gdzie opcja 1-2 dni są optymalne) a enana nie bijemy co 7 dni a co 3-5. Gdzie po piątym dniu jego stężenie spada zauważalnie.
Mi się wydaje, że koledze co założył temat chodzi właśnie o to żeby trzymać równe stężenie zarówno długich jak i krótkich estrów. Chyba, że się mylę?

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
oSKI_TM88 napisał-co daje nam szczyty krótki estrów 2,3 i długich 5,7 dni tygodnia
najlepiej jak sam sie wypowie:)

w czarnej ksiedze jest napisane, ze połowiczny rozpad nastepuje po 28-30 godzinach jezeli chodzi o t.prop. wiec jezeli bijemy co 3 dni to mamy wahania stezenia, a jak codziennie to moze dojśc do kumulacji.Ale wiadomo, ze w praktyce to moze byc troche inaczej, a że nie mam az tak dużego doświadczenia to wole sie w to nie zagłebiać i nie dyskutowac bo moze sie okazac, ze nie mam racji i niepotrzebie robi sie zamieszanie. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 616 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 44046
sam zacząłem mały test podobny do Twojego.

dawka NPP = dawce ND = stała przez 10 tyg, wbijana po równo 3x w tyg.

testosteron propionat i cypio od 350mg do 600mg, dawka stopniowo zwiększana, wbijam też 3x w tyg razem z mixem nandrolonu przez 10 tyg, potem 2 tygodnie sam test w dawce 800mg i dalej mostek z cypio/enan 100-125mg co 4 dni.

pod ręką mam bromo i letro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Mam pytanie, czy NPP wplywa tak samo dobrze na stawy jak deka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
Tak. Też niedawno się o to pytałem i wyszło, że nandrolon to nandrolon
tMQ - Ale czy wbijanie równo 3 razy w tygodniu krótkiego NPP da CI faktycznie stałą dawkę? Bo jednak jak bijesz poniedziałek-środa-piątek to sobotę trzyma stężenie a w niedziele może już spadać... i gdy bijesz w poniedziałek już są wahania. Dlatego jestem przeciwny bicia krótkich estrów w ten sposób.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chwila rozluźnienia :D

Następny temat

4 tyg cyklu- mozliwe gino ?

WHEY premium