SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

taekwondo czy muaythai,co wybrac?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
kieruje tutaj swoja wypowiedz glownie do MMA =] ja nie chcialem trenowac MMA bo w tej sztuce walki duzy nacisk jest polozony na walke jak juz lezysz na ziemi a po co mi to na ulicy? Po tym co mi powiedzieliscie to ja chcialem muay thai no ewentualnie kick boxing...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3506 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34768
Co do MMA na ulicy - uderzyc w stojce piescia lepiej badz gorzej potrafi każdy lecz obronic sie przed duszeniem, balachą itp w parterze niewielu.

Newsy MMA, K-1 i nie tylko - www.fight24.pl zapraszam!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
Zgadzam się z tym co wyżej napisał Marcin
Sam gdybym miał rzucić MT,dla jakiegoś innego SW to chyba zapisał bym się na Brazylijskie Ju-Jitsu lub zapasy.

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...ja nie chcialem trenowac MMA bo w tej sztuce walki duzy nacisk jest polozony na walke jak juz lezysz na ziemi a po co mi to na ulicy?...

Co jest jedną z najniebezpieczniejszych rzeczy która może przytrafić się nam na ulicy
- Sprowadzenie na ziemię.
Kto lepiej będzie unikał obalenia? - zawodnik sportów uderzanych czy zawodnik chwytanych ewentualnie MMA

Zmieniony przez - MMA w dniu 2008-12-05 08:52:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 544
MMA fajny masz avatar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Jak chcesz być bezpieczny na ulicy to sie nakoksuj do 160 kg mięśni, a do tego podtrzymuj agresję i chodź stale naćpany z morderczym i szalonym spojrzeniem - z nastawieniem psychicznym że zatłuczesz nawet babcię emerytkę jak za wolno zejdzie Ci z drogi. Wtedy nikt cię nie zaczepi. Rozłożysz wszystkich psychologicznie

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2008-12-05 21:11:56

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 292
"Zdecydowanie lepsze MT.W Taekwondo bardziej sie stawia na szybkość,efektowność uderzeń.Z kolei MuaiThai jest bardziej siłowe,każde uderzenie jest zadawane z siłą,daltego na ulicy bardziej sie sprawdza. "

po 1sze, siła uderzenia bierze się z szybkości a nie z siły mięśni.
Na kilku przeciwników nic nie jest wystarczająco 'dobre' Ja trenowałem TKD i muay thai, i moim zdaniem TKD ale wersja ITF jest sporo lepsza:)

"Cause sometimes you just feel tired,
feel weak, and when you feel weak, you feel like you wanna just give up.
But you gotta search within you, you gotta find that inner strength
and just pull that shit out of you and get that motivation to not give up
and not be a quitter, no matter how bad you wanna just fall flat on your face and collapse"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10
a w MMA tez sie uderza? sa tam jakies techniki uderzania czy tylko chodzi o to zeby unikac i jak nadejdzie okazja to pieprznac goscia na ziemie i ":walczyc na ziemi"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 877
zalosny post w kolo tylko co lepsze na ulice:/ kup sobie gana i nie bedziesz musial nic trenowac !! jednego ustrzelisz 5 ucieknie

®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 232 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2352
Najlepiej zapisz sie na jakies biegi sprint czy cos w tym stylu, bo jak idzie na Ciebie kilku gosci to radze szybki nawrot i dluga :) Chyba ze lubisz wizyty w szpitalu. A po za tym jak ktos zapisuje sie na sport walki zeby moc obic komus facjate na ulicy to raczej szybko mu sie znudzi trenowanie bo chcialby efekty po miesiacu a na efekty czeka sie latami..

"Jeden krok do tylu możesz wykonać, każdy kolejny to ucieczka..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rękawice bokserskie - które wybrać?

Następny temat

kariera amatorska

WHEY premium