SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szybki stek

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 56196

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
No to git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No wlasnie tego bym nie zjadł z foto.
Tak podgrzana to może być dla mnie rybka a nie sztuka mięcha.

nóż ok musze se kupić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Detoxik - tego akurat przepieklem, zreszta widze ze masz zdolnosci jasnowidzenia skoro wiesz co znajduje sie w srodku.
Jeszcze raz ponawiam rade: nie jedz steka, nie masz o nim pojecia, nie docenaisz go - skup sie na wiperzowinie, ta sie wysmaza, steka je sie w taki sposob jak zaprezentowalismy - nie kazdy musi lubic wszystko, wiec ty po prostu nie lubisz wolowiny - bo tak sie wolowne prawidlowo przyrzadza, koniec dyskusji.
Powiedz mi jeszcze ze shushi tez ma byc gotowane, czy smazone...daj se spokoj chlopie

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-09-07 14:14:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Nie jadlem nigdy suszi.

Ja nie jem wołowiny w szczytnych celach obecnie wchodzi mi 0,7 - 0,8 kg miesa dziennie więc musze urozmaicać drób wołowiną, wieprzowiną, rybami. Mieso armatnie jak kazdne inne. Do tego wolowina zdrowsza od drobiu, ktory nic nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
drob to tak jakbys wode wypil, nie idzie sie tym najesc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Miel i griluj burgery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Mieso armatnie jak kazdne inne
Mylisz sie, dlatego ze wcinasz polska podeszwe. W takim przypadku jedz mielone i nie swiruj ze stekiem, szkoda czasu, forsy i miesa
sul uprzedziles mnie

npp - kury praktycznie w ogole nie jem, 2-3 razy w tygodni max, wolowina i baranina oraz jakis seafood non stop.
Faktycznie nie sposob sie najesc tym dzaidostwem, trzeba leciec na wysokich weglach zeby to wchodzilo z sensem.

Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-09-07 14:24:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Jeszcze kwestia kto jest na jakim etapie ćwiczeń. Ja jestem początkujący i nie wiem nic o dziale doping i nie mam zamiaru.

Przy moich obecnych wymiarach taka ilosc miesa dziennie to sporo, ale słuzy mi. Dzis bedzie wołowina cienko krojona smażona na patelki na jeden posilek, a na drugi mielona i smażona albo na patelni albo w piekarniku na tacce - właśnie w stylu burgera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
tez mi sie zdarzy tak dla odmiany po prostu czasem.

ryby mrozone syf jak dla mnie, jednynie tilapia jakos a swiezych nie chce mi sie robic

tunczyk z puszki to zapic cola, sokiem i jakos poleci%)%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
A nie smakuje to pozniej jak guma do zucia o posmaku wolowiny?
Szczerze pytam
Spoko ja tez nic nie wbijam, nawet nic nie cwicze a pol kilo miesa (tudziez ekwiwalent rybno-morski) leci
Na saa szlo kilo

npp - to co ty jesz biedaku? mrozone faktycznie gnoj, zostaje ci swinia i kiepska wolowina w pl baraniny tam przeciez nie ma...
jutro robie kilogramowa pieczen na kolacje
baraniny moge zjesc nieograniczona ilosc, raz zjadlem pol 2 kilowej nogi na noc fakt ze wypieklo sie troche z tego, bo to tluste mieso, ale jednak


Zmieniony przez - Scorpio93 w dniu 2010-09-07 14:33:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wesołych Świąt Kucharki i Kucharze !

Następny temat

Sałatka owocowa w 3 odsłonach.

WHEY premium