SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sztanga

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1759

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24
Witam jestem nowy na forum mam pytanie jakom sztange wybrac mocno czy lekko łamanom mam już prostą
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
na poczatek lekko lamana

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
jak na poczatek to w zupełnosci ci starczy lekko łamana.

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
imo lepsza mocno łamana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
moim zdaniem lekko łamana bo mocno łamaną nie zrobisz np. wyciskania francuskiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1837 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Jak nie zrobię?
Odkąd pamiętam francuz leżąc to tylko mocno łamanym gryfem robię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
jak ktoś chce to chętnie wymienię mocno łamaną na lekko łamaną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3926 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28444
kup lekko łamaną a jak ci sie znudzi to mocno młotem ją potraktuj to bedziesz miał bardziej ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2035 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34206
bierz lekko łamaną przy mocnej to już bardziej chwyt młotkowy jest, ja mam taką i wolałbym lekko łamana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 480 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4980
Ja polecam lekko łamaną. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 185 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3938
matt_krk prosze powiedz mi jak chwytasz ten gryf przy francuzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

siłka wrc

Następny temat

tatuaz a rozstepy

WHEY premium