SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szmaja/dziennik/redukcja - teraz albo nigdy!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Pisałam, że się przymierzam do kupna patelni - obserwuję żeliwne i tytanowe :) plus te "patelnio-grille" - niedługo kupię, powinno być lepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Ydaje mi sie , ze przesadzasz.

Po 1 traktujesz to jedzenie jak jakąs kare.

Polecam przyrzadzic kurczka w sosie pomaranczowo-cytrynowo-bazyliowym.

Po 2 juz Ci tlumaczylam, ze miesa mogą byc rozne.
Kuraka wybiera wiekszoscc bo tani.

Jedz Ryby duszone, gotowane, pieczone.

I Grunt to pozytywne myslenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
szmaja tyle Cie pociesze ze ja praktycznie wogole miesa nie jadlam cale zycie i nie lubie go do tej pory to wyobraz sobie moje codzienne zmagania jedynie na sniadanie sie ciesze

ale cos za cos niestety

kupuj ta patelnie i kombinuj

Zmieniony przez - vv w dniu 2008-09-08 23:11:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Rozumiem w zupełności - ja chętnie zjem mięcho, ale cholera... codziennie?! Uszami mi wychodzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 978 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10175
przywykniesz
ja to chyba nawet jem z czystego lenistwa nie chce mi sie nic wymyslac, to z rana zrobie cyca na caly dzien i spokoj od kuchni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3215 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20315
Ja mięso mógłbym w każdym posiłku

Ile do... czyli liczniki do wydarzeń http://ile-do.pl.pl
oraz
Kuchnia wietnamska na http://pyzamadeinpoland.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Szmaja, pomysl sobie ze to tylko na okres odchudzania, to jest czas ograniczony. Jak lekarstwo Rozumiem cie ja tez mieso lubie, ale nie codziennie

Szmaja tak miedzy nami, to mozesz sobie robic wegetarianskie posilki nie w kazdym musi byc mieso, wegetarianie tez paraja sie tym sportem, bialko moze mniej przysfajalne, ale nie panikujmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Mięso jest bardzo dobre. Ja moge jesc non stop

Nie wiem, jak mozna miesa nie lubic czym was w dziecinstwie karmili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 892 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8957
bebiko

Trafiłam obok? Tam był mój cel.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Wolę ser biały, ryby ewentualnie, jajka uwielbiam - i to chyba w każdej ilości.
Byłam kiedyś na diecie niskowęglowodanowej, wysokotłuszczowej i generalnie nie miałam problemu z produktami, które można tam jeść. Nie mam ochoty na węglowodany - teraz, jakoś tak mi nie są specjalnie potrzebne, bo jakiejś przyjemności z jedzenia ich (ryżu, kaszy gryczanej) z tym mięsem kurzym nie mam.

W tym tygodniu skombinuję patelnię i podejdę trochę bardziej systemowo do przygotowania posiłków. Może też coś upiekę (w sensie mięsa w piekarniku :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wazne pytaanie

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium