SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szmaja/dziennik/redukcja - teraz albo nigdy!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12561

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Wiem, jestem tego przykładem.
Bo chciałoby się łatwo i szybko. I ciągle od jutra, i ciągle "tylko to jedno ciasteczko" :) Niestety, ucieka przez to mnóstwo czasu. Zresztą perspektywa 3 miesięcy na diecie to jakiś koszmar :), szczególnie przy popularnych dietach, które mówią o 8kg w 2 tygodnie itp. Mam nadzieję, że starczy mi determinacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3574
Żeby nie zabrakło Ci motywacji to będę zaglądał tutaj co jakiś czas i będę Cię "odpowiednio motywował"

Jest dobrze... a będzie jeszcze lepiej :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Dzięki :) Właśnie po to mi ten wątek :) Kopniak w tyłek jest dobry na wszystko ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Obiecac mozna wszytsko , i nawet da sie zjechac z waga drastycznie, tylko co dalej??? . Musi ci starczyc determinacji, pomysl sobie, ze przed toba wiele, wiele lat i chcesz by nowa sylwetka byla na stale, by glupie dwa tygodnie nie zbabraly ci metabolizmu i nie przemienily sie na dlugie lata "wiecznego odchudzania" . Nawet jak teraz zajmie ci dluzej to przynajmniej bedziesz wiedziala jak utrzymac twoja uzyskana wage, pozxnasz reakcje swojego ciala i nie bedzie to sie wiazalo z ciaglymi glodowkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Zdaje sobie z tego sprawę, dlatego tym razem staram się do tematu podejść kompleksowo. I rzeczywiście, widzę największe zagrożenie w obniżeniu tempa przemiany materii. Rady z tego forum, szczególnie od Ciebie Obli, są bezcenne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Nooo, trochę mnie nie było :) Mam nawał roboty, weekendy poza domem w całości - wyjeżdżam w piątek, wracam w poniedziałek rano...
Na razie dieta ok (za mało węglowodanów, nie mam kiedy ich przygotwać), ale się staram.
Z treningami jest najgorzej, bo do wtorku włącznie to odsypiam weekend, sroda, czwartek - dam rade, a w piatek znowu jade...
Generalnie potrwa to około 5 tygodni, więc jeszcze trochę.

Waga wskazuje poniżej 62kg, ale zaokrąglam wg zasad matematycznych, więc jeszcze poczekam te "300g". Na pewno ma tu znaczenie fizjologia, jestem w krytycznym momencie :P
Zrobiłam zdjęcia, wstawię, jak będę miała odrobinę czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Wymiary aktualne:

waga: 62 (wyjaśnienie w poście wyżej :) - ważę się codziennie, ale podaję wagę poniedziałkową)
biust: 90
"talia": 68-70
biodra: 92
udo: 56-7(najszersze miejsce)

Coś się zaczyna dziać - w sensie pozytywnym :) W środę magic bar, dzisiaj mam nadzieję dać radę na magic barze, a wcześniej zrobić "nogi". Jedzenie w miarę, pozwalam sobie 2-3 razy w tygodniu na kawę z cukrem (1-1,5 łyżeczki) - mam nadzieję, że zostanie mi wybaczone. Za to jem mało węgli w ogóle (rano kromka, na 2-gie śniadanie kromka, czasami owoc w okolicach treningowych). Ciągle szukam białka, ale nie wiem, gdzie najlepiej zamówić tego "syntrax nectar" - w sklepie sfd jest tylko jakiś 1 smak, gdzie jeszcze mogę szukać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Waga z dziś - 60,2kg (tak jak mówiłam, fizjologia zadziałała .
Wracam do żywych po kolejnym morderczym weekendzie. Nie jest łatwo, ale się staram. Jak się chwilę prześpię, to pewnie znajdę w sobie siłę, żeby pójść na siłownię.
Mój rekord wagowy podczas poprzedniego odchudzania, to jakieś 59kg, mam nadzieję, że tym razem mam w sobie tyle siły, żeby przebrnąć przez kryzys, który na pewno za 2-3 kilo się pojawi i dotrzeć szczęśliwie do mety.
Spodnie luźniejsze. Psychika w stanie lepszym :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
No to ładnie, byle bez nerwowych ruchów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 586 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 24694
Noo, ale nie dodałam, że prześpię po pracy dopiero. W weekend spałam w sumie z 12-13 godzin :( i zdycham aktualnie.
A na siłowni mnie ostatnio Pani instruktorka zapytała, czy trening układał mi facet :) Że niby męski? :P

Niestety, chyba w każdej siłowni, w której do tej pory byłam, instruktorzy którzy nie dziwią się ciężarom "na redukcji" są wyjątkami. Na redukcji większość każe machać kończynami z minimalnym obciążeniem, ale w dużo dłuższych seriach.
I się zastanawiam, czy oni nie mają dostępu do internetu, nie czytają, nie poszerzają swojej wiedzy...?


I jeszcze pytanie techniczne o białko - w którym sklepie mogę dostać tego syntraxa (nectar) w różnych smakach? Gdzie najlepiej kupować?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wazne pytaanie

Następny temat

FBW do oceny

WHEY premium