SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

szacunek na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2428

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386


Jak wiadomo zbliżają sie wakacje i niektórzy przez jakiś czas lub nawet całe wakacje spędzą na cyklu.

Pytam o 'szacunek' do własnego ogranizmu - wiadomo: brak alkoholu, cykliczność treningów, suplementacji i SAA

Czy można zrobić sobie dla przykładu tydzień wolnego i wyjechać ze strzykawką w góry albo nad jeziora :D ?

tydzień bez właściwego treningu na koksie - jak to jest ?

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 97 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28166
W Wa-wie na ul.Chmielnej w samym Centrum robią coś takiego. Bardzo fajnie wygląda, bo mają mase kolorów koszulek i materiałów na nadruki. Nadruk może być z takiej 'plastikowej' błyszczącej folii lub taki mechaty - jest z.a.j.e.b.isty. Robią 'od ręki' lub też można się umówić na wybrany termin.

www.tiszert.com
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 822 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26826
Lepiej pomysl o głodującej Afryce.

Roman666

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 681 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 45259
fajna koszulka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 6872
Ja pakuje ze sobą strzykawki w torbe jak bede jachał nad morze!
Ale podczas tygodnai nad morzem napewno znajde w ciągu tego czasu z 3 godzinki żeby zajżeć i zwiedzić nadmorskie siłownie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Myslalem, ze post bedzie z rodzaju "biore koks i budze szacunek" Szkoda...

Koszulke sam robiles czy kupiles?

A co do cyklu to moze nie bedzie tragedii, ale na pewno nie na poczatku ani na koncu jak juz. Staraj sie trzymac diete - nawet prowizoryczna i nakupuj tabsow - zawsze to latwiejsze. Warto pojsc ze 3/tyd przynajmniej zeby zrobic trening ogolnorozwojowy (act).

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
tez chce taka koszulke

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1196 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12420
skad masz taka koszulke?????????

koks20, a w zasadzie 21

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
Siema ja tez mam taka koszulke moze wrzuce fotoJa mam napis z przodu "METANABOL BODYBUILDERS" a z tylu"KOKS" a kupilem ja na allegro spox sa te koszulki hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
a ja mam custom built :D chyba koło 50zł dałem, mój projekt:)

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Podajcie jakies namiary na te koszulki bo napewno nie ja jeden bym ja tlyko kupul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2715 Wiek 4 lata Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 81386
koszulke jak na zdjęciu zrobiłem sobie sam !

I Play Rugby
Vale Tudo & Muay Thai fighting

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak bedzie lepiej ? pytanie do ekspertów

Następny temat

Lyka Labs-są podróby?

WHEY premium