SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

systematyczność ... (?)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1074

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 82
Siemanko.

Mam u siebie taką "podstawową" siłke tzn ławeczke, sztange 40kg i jakieś tam gumy ... hehe mało troche ale tutaj ciężko o hantle :( No ale cotam. Nie ćwiczę od dawna, jakieś 3 miesiące, noi systematycznie też nie - średnio ok. 1-2 w tygodniu. Taki mój dzienny plan wygląda mniej więcej:

1. 10 x wycisk sztangi na barki
2. 15 pompek
3. 20 x wycisk na klatke na ławce
4. 20 x przysiad
5. 20 x rozpiętki gumami (czterema)

i takich serii robie mniej więcej 6 ... zależy od pogody

Noi tak sie zastanawiam czy to wogóle ma sens bo tak jak mówie żadnej diety nie stosuje nie patrze nawet co jem (białka, tłuszcze itp) Chociaż nie jem za dużo bo tylko tyle żeby głodnym nie być :> a suplementów i odżywek narazie nie mam zamiaru tykać ...

w "bicepsie" mam 34 cm niewiem ile miałem zanim zaczęłem ale pewnie 33 hehe. Gdybym ćwiczył codziennie albo nawet co dwa dni to pewnie efekty byłoby widac a tak to zastanawiam się czy czasami sam nie szkodzę moim mięśniom ...


Gdyby ktoś bardziej doświadczony chciałby dać mi jakąś rade, polecić coś itp itd to jestem bardzo otwarty i byłbym wdzięczny.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 398 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4529
Ale leniwy jesteś.

(L)-To My

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 611 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5203
Gdybym ćwiczył codziennie albo nawet co dwa dni to pewnie efekty byłoby widac a tak to zastanawiam się czy czasami sam nie szkodzę moim mięśniom ... <---lol (wiesz człowieku ,ze mięsnie rosną jak się regenerują?).
POczytaj to :http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Jest tam pare ćwiczeń domatora więc napewno znajdziesz coś dla siebie .
pozdr.Jak masz jakieś(poważne) pytania to pisz!!

Wakacyjna regeneracja %%%%......wrzesień coraz bliżej,czas zacząć sezon!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Dupa nie trening, juz lepiej pograj w bierki, lub poczytaj atlas cwiczen i dzial trening

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8908
Lepszy taki trening jak żaden. Kiedyś nie był sfd i ludzie też jakoś trenowali i rośli. Moim zdaniem najważniejsza jest genetyka, ale oczywiście fajnie by było, gdybyś poprawił ten trening, a właściwie ułożył na nowo, to wtedy efekty będą większe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307
"ale tutaj ciężko o hantle"

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mały zestawik na lato

Następny temat

czy się skurcze ??

WHEY premium