SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sylwestrowy kozak pomocy!!!

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1155
Hej miałem taki problem . Dziś sylwester a ja ide po mieście z 2 kumplami i podskakuje do mnie gosciu i gada do mnie ze dostanie wpie..ol !!! Ja w grubej kurtce bo zimno i ruchy mialem ograniczone przez ta kurtke !!! i mam pytanie co zrobic aby gosciu padl ?? nawet go nie kopnąłem bo mialem kalesony i spodnie;/ co zrobic aby padl po 1 strzale?

nie wazne jest to jak mocno sie dostanie ale wazne jest to jak mocno uderzysz!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6102
DObrze go trafic! Wesolego nowego!!!

Cognosce Te Ipsum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1155
dobrze go trafic ? hmm tzn w co w brzuch? w oko? w ucho?/

nie wazne jest to jak mocno sie dostanie ale wazne jest to jak mocno uderzysz!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4351
Dam ci radę, jak możesz to chodź razem z kumplami i tyle. Wtedy możecie mu naprać w kilku zgodnie maksymą "kiedy ludzi kupa i Herkules d***". Nie ma co ujmować się tu honorem, on szuka zaczepki, a nie ty więc jesteś w pewnym sensie usprawiedliwiony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1033 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18821
pierdyknij z łokcia w morde ...

Moja poezja: http://www.sfd.pl/Tomik_poezjii_kulturystycznej_refluxxxa__-t372603.html

Nie samym chlebem żyje człowiek, ale i kurczakiem, który cenne białko zawiera !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 24 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1155
bylem z kolegami a oni stali jak slupy;/

nie wazne jest to jak mocno sie dostanie ale wazne jest to jak mocno uderzysz!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
zmień kumpli
spójrz prawdzie w oczy wiesz ze nie miąłbyś szans wnioskuje po założeniu tego posta to olej typa powiedz mu ze jesteś cieniasem nie szukasz dymu spokojnie żyjesz jeszcze nie waliłeś/ chciałbyś zaznać życia to na bank pomoże skruszy mu sie serce i cię i twoich kumpli ocali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 141 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2525
Kop w jaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 205 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6102
Najlepiej jak bys sie zabral za jakies SW!

Cognosce Te Ipsum

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 40 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 473
sciagasz na chwile kurtke dajesz koledze, wypier88lasz mu takiego strala ze nie wie co sie z nim dzieje ubierasz kurtke i idziesz dalej... wiekszosc takich kozakow tylko udaje.. sam mialem kiedys podobna sytuacje... jeden strzal i sprawa rozwiazana.. a co do kolegow to nie chodz z nimi jak jest ciemno ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19686
z tulipana go !

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Troche histori karate

Następny temat

Ochraniacz na zęby!!!

WHEY premium