SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suples zapaśniczy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18124

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Suples na ulicy?? Jeśli nie rzucasz zapaśnika albo judoki to następstwem może być tylko wózek albo kaplica
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4654 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 95579
Jodan w klasyku takiego czegos nie ma.to bardziej moze wrestling albo wolny.w klasyku nigdy nie widzialem takiego rzutu

na ulicy lepeij tego nie probuj nawet z kumplem z zapasow.zle upadnie (a moze sie to zdazyc nawet doswiadczonym)i bedzie kicha

Zmieniony przez - Zambo19 w dniu 2006-08-28 16:10:19

ZAMBO (old school bodybuilding)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 898 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24602
Mógłby mi ktoś łopatologicznie wytłumaczyć jak to w ogóle możliwe że niektórzy potrafią przetrwać kilka idealnie wykonanych suplesów pod rząd, jak np. przeciwnicy Pyschola Aka Kevina Randlemana? Chodzi o ułożenie ciała, b. mocny kręgosłup czy co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 526 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8150
Na miękkiej macie(a ring Pride chyba też jest matą pokryty) suples nie jest śmiercionośny więc przetrwać nawet kilka pod rząd jak umiesz dobrze upaść to nie aż tak wielka sztuka. Natomiast gdyby ten rzut na który Monster wyciągnął Fedora był na twardszym podłożu to mogło by nie być za wesoło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9261
podłoga ringu w prajdzie jest twarda..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
twarda, ale raczej na zasadzie tatami. tzn nie ugina się pod krokiem, ale spreżynuje i wytłumia upadki, a więcej nie trzeba. niemożliwe, żeby była w typie np parkietu.
inna sprawa, ze i na takiej połamać się łatwo gdy się nie uważa. vide: Shogun w walce z Colemanem

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2006-08-29 09:53:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 333 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9261
Uważam ,że ring w prajdzie zrobiony jest z rozpostartej płyty jednolitej elastycznej.Może tworzywo sztuczne moze jakies drewno,pokryte jakąś tkanina .7m na 7m daje wystarczajaca amortyzacje uwazam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
x-ray ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 7467 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32016
Cos o ringach:
MMA is often referred to as "cagefighting" in the US as it is associated with the UFC's octagonal caged fighting area. Most major MMA promotions in the US, Canada and Britain use the "cage" as a result of directly evolving from the first UFC events. There are variations on the cage such as replacing the metal fencing with a net, or using a different shape for the area other than an octagon, which has been trademarked by UFC. In Japan, Brazil and some European countries such as Netherlands an area similar to a standard boxing ring is used, but with tighter ropes and sometimes a barrier underneath the lowest rope to keep grappling athletes from rolling out of the ring. The usage of the ring in these countries is derived from the history of Vale Tudo, Japanese pro-wrestling and other MMA related sports such as kickboxing.

Mialem przyjemnosc widziec kilka razy suples na ulicy w wykonaniu zapasnikow. Rzucanym odechciewalo sie po nich dalszej walki. Na szczescie zadna z sytuacji nie zakonczyla sie szpitalem.

Koksy to nie wszystko http://www.sfd.pl/temat148281/
Nie masz koncepcji, zajrzyj tutaj http://www.sfd.pl/temat255388/
Patrz co jesz http://www.sfd.pl/temat280738/
Train smarter, not just harder!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
Nie czytałem całego topiku (komp mi tak działa, że po prostu mnie cofa od monitora). Jeżeli chodzi o tego slama jakiego wykonał Randleman na Fedorze, to do tej pory nie mogę zrozumieć jak Fedor mógł to przeżyć. Niby zaasekurował barkiem, ale mimo wszystko... Nie wiem dokładnie z czego jest zrobiony ring w Pride, ale połamać się na nim można.

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 481 Wiek 84 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4533
Coś takiego na ulicy? Pogięło was?
Przecież na każdym z filmików widać, że osobnik rzucający spada na łeb(uderza tyłem głowy)!
Więc na chodniku załatwiłby i siebie...
No chyba, że nie robi techniki do końca.

A skoro już mowa o rzucie, to co z obroną przeciw niemu?
________________________________________________________________________

Zmieniony przez - Tanie_Wino w dniu 2006-09-07 16:06:29
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Shotokan - wyjaśnienie sportowego stylu kumite

Następny temat

James Toney vs Samuel Peter

WHEY premium