SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple dla rodzicow

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4327

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez miętki z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
rodzice kumpla chca zgubic pare kilo i chca dorzucic jakies suple, ojciec na silowni trenuje, matka na taniec chodzi, diety pewnie rygorystycznej nie bedzie ale postaram sie podstawy wprowadzic, aha pija kawe, nie maja problemow z sercem,nadcisnieniem itd, jakie suple byscie zaproponowali i w jakich dawkach ? myslalem nad omega3, therm line2 i green tea, moze lecytyna jeszce...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
a ja nie czuje sie przekonany po tym co piszesz zeby kupic hmb

uwierz mi ze 'siłą' hmb jest reklama
ulotki na ktorych jest napisane"spala tłuszcz,buduje mięsnie"
wielcy kolesie trzymajacy w rekach puszi od hmb
cudowne slogany

a dzialanie hmb w praktyce jest zupelnie inne
po pierwsze nie widze mozliwosci zeby suplement mogl jednoczesnie spalac tłuszcz i budowac mase
po drugie za cene hmb mozna kupic inne rzeczy,bardziej przydante w suplementacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dawki takie jak zaleca producent.... :D ja starych tez karmie takimi suplami tylko ze z dieta w ich przypadku ciezkoo :D ale dajemy rade :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31505
dieta to podstawa + areoby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
omega3
witaminy
thermo speed
...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 714 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1163 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10852
omega 3,omega 3, białko,omega 3 którego tematu się nie otworzy to zawsze są takie same odpowiedzi. Omege brałem zanim zacząłem ćwiczyć,ale sprawdźcie sami na sobie miesiąc z omegą,miesiąc ez i czy zobaczycie różnice. NIE.

zdr.

http://www.sfd.pl/temat273556/ --> lipcowe Total Rebuild (mój test supli)PODSUMOWANIE OD STRONY 8.
http://www.pajacyk.pl/index_banery.php3  szybciej i łatwiej:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 4066 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 45993
TSE
omega
witaminy
dla matki therm line+karnityna

DORADCA DZIAŁU ODŻYWKI I SUPLEMENTY
NIE WIESZ JAKIE SUPLEMENTY KUPIĆ? PORADY NA PRIV!!
NA gg TYLKO POWAŻNE PYTANIA!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1234 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13825
moze TheRmal :P oczywiscie zart nie na miejscu :)

na powaznie to o-3 podstawa
witamini rowniez
dieta :)
widze ze z aktywnoscia fizyczna nie ma problemów :)wiekszych
Therm line II dla Mamy a TSe dla Ojca




jednak postaraj nakusic Staruszków na poprawe odzywiania powiedz Mama zamias białego pieczywa kup razowe zamiast ziemniaków na obiad zrob sałatke , surówke do tego kuraka i ser feta naprzyklad widze ze ogolne pojecie na temat zdrowego odrzywiania masz (mam taka nadzieje) a jesli ni to dział wyzej :) poczytaj wprowadz pewne restrykce ale staraj nie mowic sie o tym Rodzicom oni powiedzą dietaa aaaaaaaaaaaaaa co za glupota :P


pozdRo dbaj o Rodziców bo oni sa najcenniejsi :)

za Ruch za HKS pojdziemy az po życia kRes :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2007 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 74703
mysle ze dla obydwu tse bedzie ok, z tego wzgledu ze wiecej w nim green tea i tyrozyny w porownaniu do therm line, dla mamy najwyzej mniejsze dawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Termogenik(therm line,thermospeed,thermo fat burner) + bialko
Dla taty dodatkowo HMB.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 411 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12040
co do wypowiedzi pani danuthy to tak:
termogenik-zbedny
hmb-smiech na sali
bialko-jesli nie maja czasu zrobic kurczaka,wolowiny lub jajek albo pokroic sera to tak.

ludzie ci pewnie nie maja pojecia o diecie i treningu wiec polecanie im jakichkolwiek suplementow mija sie z celem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smukłość i mniej tłuszcu na stałe

Następny temat

Pytanie i plan do konsultacji - redukcja

WHEY premium