SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

suple?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1917

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
Siemanko :)

Ćwiczę jakieś 2 miesiące (od 2 tygodnia wrzesnia) Posiadam ławeczkę i hantle. Znalazłem jakiś trening FBW chyba i ćwiczę tak:

przysiad ze sztangą z przodu 3 serie 12/10/8

podnoszenie hantli uchwyt młotkowy 3 serie 12/10/8

wyciskanie sztangi na płaskiej 3 serie 12/10/8

wyciskanie sztangi wasko na płaskiej 3 serie 12/10/8

martwy ciąg 3 serie 12/10/8

wznoszenie na palce sztanga z tyłu 3 serie 12/10/8

wyciskanie hantli na płaskiej 3 serie 12/10/8

to na tyle, Po tych dwóch miesiącach nie widzę rezultatów moich treningów i siły też nie przybyło.Diety nie mam lecz spozywam duzo białka i zastanawiam się nad jakimis suplemetami.Warto je stosować czy może za wczesnie jeszcze na rezultaty? coś zmienić lub dodac?
wiek 16
waga 75
wzrost 180

trening 3x w tygodniu

sorry za błędy... pisałem z telefonu i nie chciałem sie z tym bawic wiecznosc, każdy powinien się zczaic oco chodziło ;D


Zmieniony przez - fabrykasily w dniu 2015-11-08 22:47:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
Ilość węgli zwiekszyc po czy przed treningiem? i co dodac do tego mojego treningu?na początku napisane ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Hej fabrykasily zastanów się co chcesz osiągnąć tym postępowaniem.. Ćwiczę jakoś tak.. dietę mam jakąś tam... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
chcę osiągnąc siłe, mase troche tłuszczu z brzucha spalic... nie nastawiam sie na kulturystyke przecież...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Po pierwsze zaczerpnij nieco teorii, której jest pełno na tym czy innych forach. Np. https://www.sfd.pl/rok_treningów_-t906985.html
Po drugie 70% sukcesu to właśnie dieta.. nie jakaś tam a dieta zbilansowana i bogata w składniki których potrzebujesz. Nie jakieś tam białko a poszczególne składniki. Musisz policzyć sobie to za pomocą kalkulatorów dostępnych na forum. Następne 10 % to sen. Kolejne 15 % trening. Niestety też nie jakiś tam. Wybierz co chcesz, na forum jest milion różnych treningów dla początkujących. Może być FBW ale prawdziwy a nie "jakiś tam" jak napisałeś. Pozostałe 5 % to regularność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
A o suplementach zapomnij.. szkoda kasy. Nic Ci nie dadzą jak nie dopracujesz diety i treningu. Szkoda kasy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
jestem tu prawie rok, przeczytalem może z 200 tematów o tym... diete nie bardzo mogę trzymać bo chodze do szkoły tak wiec od 8 do 16 w szkole jestem i co jest nie tak w tym treningu? znalazłem go na tym forum...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Szkoła to żadna wymówka.. Każdy ma szkołę albo prace i rodzinę na głowie. Musisz sobie ułożyć plan dnia tak aby było ok. [np. jedzenie w pojemnikach do szkoły ]
Ten plan nieco pomieszałeś . Standardowo FBW wygląda mniej więcej tak :
1. Nogi
2. Plecy
3. Klatka
4. Barki
5. Biceps
6. Triceps

Jak Ty czytałeś te posty??


Zmieniony przez - MPeter w dniu 2015-11-08 23:08:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
Dobra postaram się to ogarnąc, a co z treningiem, suple i brakiem efektów?

no tak wygląda lecz pisałem to z pamięci i nie pokolei...


Zmieniony przez - fabrykasily w dniu 2015-11-08 23:14:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Dieta.. poczytaj o tym jeszcze raz.. Trening sprecyzuj. Spokojnie, nie oczekuj 5 cm w bicku i 10 kg mięśni w 2 miesiące! Jak nie rośniesz a nie jesteś zawodowym kulturystą to na 99% dieta , chyba że masz tasiemca albo inna chorobę. Jakie chcesz brać odzywki jak nie wiesz czego brakuje w Twojej diecie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 216 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1001
myslałem o kreatynie albo białku ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 60 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1878
Cierpisz na nadmiar kasy? Weź kup sobie normalne jedzenie a będzie i zdrowiej i smaczniej! Serio zrozum to, każdy Ci to powie. Suplementy są po to żeby zastąpić jedzenie jeżeli nie możesz zjeść tyle pokarmu ile potrzeba. Kreatyna napompuje Cie wodą a białko może popsuć wątrobę i spowodować wzdęcia. Najpierw musisz pobudzić ciało, przemianę materii i spowodować większe zapotrzebowanie na pokarm. Apetyt sam wzrośnie, jak z wyliczenia wyjdzie Ci brak białka a nie bedziesz miał jak go dostarczyć, bo np, nie możesz zmieścić 4 jajek na raz to wtedy można dorzucić bialko. W Twoim wieku Garnier chyba lepszy.... Jak po roku.. dwóch trzech.. przestaniesz rosnąc możesz spróbować kreatyny.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czym różnią się te dwa ćwiczenia ?

Następny temat

plan do sprawdzenia itd

WHEY premium