SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

strzelanie w stawach

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 35021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2483
Strzelanie w stawach może być uzaleznione od budowy anatomicznej kości. Każdy ma ją trochę inną. Wielu z was pisało, że strzelają im barki. Ja tego problemu nie mam za to strzela mi biodro i co najśmieszniejsze tylko lewe.

Pozdrawiam

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Ja też czytałem, że są to pękające pęchęrzyki powietrza. Mnie strzela wszędzie i często. Niestety czasem graniczy to z bólem, więc może to nie tylko te pęcherzyki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2658
Witam wszystkich.
Też miałem kidys problem z barkami. Dokładnie chodzi o strzelanie (przeskakiwanie). Nie stało mi sie to jednak na siłowni (ale desce windserfingowej-walka ze sztormem). Wiem jest to bardzo nieprzyjemne uczucie szczególnie na początku. Nie mogłem robić pompek, podciągać sie na drążku.
Wiem też dokładnie co mówią lekarze. Przerwa w treningach- przecież wiecie że to nie możliwe. Ja je wyleczyłem. I to właśnie przez treningi. Proponuje dużo ćwiczeń na barki lecz bardzo małymi ciężarami, lecz po więcej powtórzeń.
polecam również ruchy okrężne (zataczanie kółek) barzdo małymi ciężarami do ok. 2kg. Z suplementów polecam slow mag. Mi pogoło wam tez pomoże.

pzdr Saleta"KLATA"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ponieważ kilka osób chciało wiedzieć, co dalej z tym fantem to mówię. Byłem wczoraj u ortopedy i powiedział mi, że jeśli to mnie nie boli to może to być jakaś starsza zaszłość (chociaż nigdy nie miałem kłopotów z barkami), która teraz pod wpływem obciążenia się odezwała. Powiedział też, że to już tak musi być. Jest jedno wyjście - zamienić siłownię na szachy (idiota). Dał mi skierowanie na prześwietlenie barków, jakąś maść o nazwie Traumon a na moje pytanie o coś na wzmocnienie stawów przepiał mi Arthryl. Niestety moja radość trwała dopóki nie poszedłem do apteki, gdzie aptekarka powiedziała mi, że to kosztuje 72 złote... Także na razie dałem sobie z tym spokój i chyba będę musiał się pogodzić z tym strzelaniem. Spróbuje Waszych zaleceń - może pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
w moim przypadku strzelanie wystepuje w prawym barku i czasem w kolanach ale tak jak koledzy piszą
jesli sie dobrze rozgrzeje i w miare cwiczy to strzelanie znika
chociaz mozliwe ze wtedy sie po prostu juz nie zwraca na to uwagi
pozdrawiam

"no salvation, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Jezeli martwisz sie o stawy i masz troche kasy to kup sobie kolagen.

Pozdrawiam
metrowiec
1

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK, a gdzie się to kupuje i ile to mniej więcej kosztuje?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
Mozna kupic w aptece lub w zielarskim.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
mozesz kupic tez przez net Kolagen Olimp kosztuje 43zl za opakowanie 400g
pozdrawiam

"no salvation, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1719 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13059
bedziesz potrzebowal minimum dwie puchy na miesiac.

Pozdrawiam
metrowiec

Pozdrawiam
METROWIEC

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WZROST ???

Następny temat

Klatka i trening na mase???

WHEY premium