SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy w NBA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17521

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 6418 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17630

G.O.A.T:

The Truth
Dr. J
Sugar Ray
CP3
RJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2413 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 20417
zzurek mistrz świata też mam ziomka, który w wieku 18 lat ma pokój obwieszony plakatami gwiazdeczek nba i jak ktoś coś wspomni, że biorą sterydy to chcę wymordować bo jest tak naiwny :)

"Ten, kto nigdy nie upadł, nie wie, jak się podnieść" - Fedor Emelianenko

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21850
zzurek - grają tam mutanci genetyczni, ale co się stanie jeśli jeden mutant genetyczne będzie się wspomagał dopingiem, a drugi nie? ten pierwszy będzie fajniejszym mutantem genetycznym przez co ten drugi traci do czasu aż sam się nie zacznie wspomagać. Pamiętaj, że na miejsce każdego z tych zawodników są setki innych w różnym stopniu predysponowanych do tego sportu i zdeterminowanych, którzy marzą o tym by zajać ich miejsce i nie będą sobie żałować towaru żeby zrobić karierę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
super sprawa forum sfd:):) tak wiele można się dowiedzieć o dopingu :) może mnie naszprycujecie żebym rzucał jak LeBron :):) ktoś założył temat jak z ,,Pudelka,, nikt nie ma wiedzy ,same plotki i legendy:):)doping istnieje i nikt temu nie zaprzecza ,ale wy tu nic nie wnosicie takimi wypowiedziami ,wychodzi komedia ,niech ktoś da wpis byłego zawodnika co brał ,bo jak na razie temat ,,, sterydy w NBA,,, można porównać do tematu ,,,syn Papieża i jego dziewczyny<<:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 700 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19983
Daleko nie było szukać. Przeczytaj sobie cały wywiad to się dowiesz co nieco o "suplementacji"

http://www.gwiazdybasketu.pl/c.oakley-w-nba-uzywaja-sterydow-nie-tylko-do-regeneracji/ 

Tylko Umarli widzieli koniec wojny... Ci co przeżyli, nie zobaczyli..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Komedię to Ty tu odstawiasz małolat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
gdzie facet w tym wywiadzie mówi że brał ??? i wskazuje na któregoś zawodnika że tamten brał ??? Napisaliście 12 stron o niczym:):) a małolat ma 40 lat i diluje :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Wypowiadasz się jak gimnazjalista, stąd moje określenie. Szczerze to mało mnie obchodzi Twój wiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
pokażcie taką aferę jak BALCO i wtedy jest konkret temat,a tak plotki jak na Pudelku:):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 172 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4974
nawet się wam nie chce szukać ???? to macie :) http://www.sport.pl/koszykowka/1,116399,6906715,Kumpel_Gortata_na_dopingu.html 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

trenbolon DRAGONA

Następny temat

POMOCY!Musze schudnac

WHEY premium