SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy a wojsko

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
po nandrolonie też może mieć zmienione wyniki
np podniesiony cukier
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
...i opadnieta kiche

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po tysięcznym opowiadaniu o koledze przypomniała mi sie tablica przed moją podst. z napisem "wszystkie dzieci są nasze" hehe

jak kolega ma mieć robione badania lek. to niech nie wchodzi na bombe - proste jak dupa węża

jak bedzie po badaniach to metka/enan i do boju

a mnie doszły słuchy ze w wojsku koksuja na potęgę no i jak twój kolega bedzie już koksował to mu poleć basen dla kadry pływanie zayebiście obniża ciśnienie oraz odradź bułki z smalcem bo go za bardzo rozyebie na boki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4030
no naprawde musisz kolege lubic ze mu chcesz dece solo polecic
a z doswiadczenia...
zazywanie koksow nie jest nielegalne wiec go z wojska nie wy***ia,
po drugie sa takie *****skie braki ze tym bardziej go nie wy***ia, a jaka grupa osobowa? tak naprawde do badan przykladaja sie w specjalsach i jednostkach skaczacych - a tam z 50% koksi albo koksilo
po trzecie niech zrobi badania na zawodowego i pozniej wchodzi na cykl albo posle kogos innego za siebie, terminowi maja ksiazeczki wojskowe chyba wiec nie ma problemu z przelozeniem zdjecia
po czwarte ja przyjmowalem 200 deci tygodniowo plus wy***ke tescia i mnie w **** zablokowalo, a podejrzewam ze wiecej krzywdy w woju zrobi mu blok niz nadcisnienie, nadcisnienie moze przeciez zbijac i tez powinno byc git, jak wezmie ze 300mg testa ew to nie powinien miec az takich problemow

pozdr

ps WP rulez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2021
tak, deka moze mu podwyszszyc wyniki ale nie tak jak metka czy test, problem polega na tym, ze on sie zwolni z zwojska jesli nie będzie mógł koksić dlatego szukam dla niego czegoś najsłabszebo, a długiego, lepiej by było primke, ale wiem, ze nie dostanie dobrej więc odpada, on jest w takiej sytuacji, że o seks mu nie chodzi, niechce mi sie tłumaczyc dlaczego, bo to inna bajka i jest to nie istotne, więc nawet jak by go troche przyblokowało to sie nic nie stanie, a poza tym mozna tego uniknąć, a poza tym znam ludzi co brali 400 mg deki solo i kuśka i się dobrze trzymała

________________
my life my pride

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2021
ale w każdym bądź razie temat zamykam, bo nie zrozumiecie sytuacji w jakiej on jest, sam go nie moge zrozumiec, no ale na to juz nikt nie poradzi, a chłopak ma takie ambitne plany, że planuje zarobić troche kasy jeszcze w woju <jakieś 8 klocków> zwolnic sie i wejsc na bonbe: tren, test, antek i pewnie cos jeszcze, a to to dopiero by nie było mądre, dlatego szukam jakiejs słabej alternatywy, no nic w każdym bądź razie dzięki, że "próbowaliście" pomóc hehe

________________
my life my pride

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19795
zaebiąscie.przyszłośc zależna od sterydów.nie mogę koksić nie pracuje!co za łeb trzeba mieć tacy ludzie psują wizerunek tego sportu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1247
od kiedy w wojsku robią jakieś badania na ciśnienie czy co kolwiek jak ja byłem to robili tylko narkotesty ale koks przy trzech posiłkach dziennie he he ja na cyklu przytyłem 7 kilo ale schudłem jeszcze szybciej i więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 165 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14770
Ogolnie jestem bratem tego co zalozyl temat i z kumplem to prawda... Chlopak nie wie dokladnie kiedy bedzie mial badania bo na razie w jego jednostce nie ma etatow ale w kazdej chwili moga jakies sie znalez wiec czekac na cykl po badaniach tez nie chce bo to moze byc 2 tyg albo 6 miesiecy... Ma cos takiego ogolnie hooj wie jak to wytlumaczyc ze chodzi z nami na silke cwiczyc, jest kilku chlopakow co sa dosyc duzi i on tez chce byc. Ma tak na***ane w bani ze nie chce nigdziez nami wychodzic bo jest za "maly" wogole dopuki nie poprawi wygladu to nigdzie poza jednaostke nie bedzie sie pokazywac... W hooj ciezki typ i nie wytlumaczy mu za hooja taki juz jest. wiec nie wiadomo jak to jest z tymi badaniami, co beda badac, poziom tescia, cukru czy cisnienie w kazdym badz razie zalezy mu na tym i na tym. Nie wiadomo jak to z nim zrobic. dziewczyny tez chlopak nie ma bo sie ich wstydzi i zawsze jak to mowia nabiera wody w usta wiec szybko jej raczej nie znajdzie trzeba znalezc jakies sposob zeby chlopak urosl bo odejdzie z wojska tylko dlatego zeby moc wejsc na cykl i cwiczyc... A szkoda by bylo bo dobra kase bierze i nic nie robi. Leci narazie na bialku no-xplode i xpanidzie i jakos stoi w miejscu moze dieta moze trening kuleje ciezko powiedziec bo ani z tym ani z tym nie jest tak zle. Wiec jak mozecie podrzuccie jakis dobry pomysl ewentualnie jak jest tu jakis zawodowy to niech opisze jakie mu badanian robili zeby sie na tym nie sparzyl... pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
moze ladowac tylko zeby nie mial sprzetu na jednostce metka do witamin a strzaly na przepustce albo jak ja mialem to mi trzymali a wambulatorium i robili

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2009-02-20 13:09:11

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem Z Metą

Następny temat

libido

WHEY premium