SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

stack kreatynowy,

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2663

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
witam.. chcialbym sie dowiedziec po jaki najwiecej stack kreatynowy siegaja ludzie aby przybrac na masie? lub jaki jest polecany. Aktualnie bedzie to moj drugi cykl. Pierwszy cykl była to kreatyna ulepszonego monohydratu Biogenix crester.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 170 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 953
Witam. Dobra rada: Nie bierz cell pumpa, poniewaz to bardzo slaby stack kreatynowy. Na 2 cykl bedzie dobre zwykle mono + nitrobolon. Ja tez na 2 cykl tak wlasnie biore.
DT: 5g mono po przebudzeniu, 15g nitrobolonu przed treningiem i 5g mono po treningu.
DNT:5g mono rano
I to najlepsza i nie droga recepta na sukces
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
ZEBY PRZYBRAC NA MASIE LUDZIE UKLADAJA SOBIE DOBRY TRENING I DIETEMOZESZ KUPIC CELL PUMP-TEJ SAMEJ FIRMY.

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1550 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20747
jeśli to dopiero 2 cykl to weź jeszcze raz mono, ewentualnie możesz je połączyć z cell pump
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 121 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4807
Storm

Tyle Szans Ile Odwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
a kto z wlasnych doswiadczen mzoe mi cos powiedzeic o stormie?..duzo na masie zyskaliscie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9732
moge powiedziec , ze to najlepszy stack jaki bralem... przy tej ilosci porcji jakie ma (80) jest bardzo ekonomiczny... znacznie poprawia jakosc treningu , sila na + , wytrzymalosc na + . A masa to zasluga diety a nie storma, ale oczywiscie tez na plus...
storm nr 1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 181 Wiek 25 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2998
ja ci powiem tak jak ananas888 wes sobie zwykle mono i cell pumpa i bedzie ok. ja was czasami nie rozumiem po co brac jakies drogie suplementy jak na poczatek zwykle mono wystarcza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 518
ok...mam dylemat teraz..:PP..stor vs mono + cell pump...a o animalu coo myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
żadna różnica, zrozum

kupisz y czy x - żadna różnica
działa tam kreatyna

ja jem teraz mono, trenuję już całkiem długo

ile zyskaliście?

zyskuje się dzięki kaloriom i odpowiednim składnikom odżywczym - wyłącznie dzięki temu, zakładając ze trening jest dobry i regeneracja niezakłócona

reszta to ******ły, reklama, ściema i robienie z ludzi d****i wykreowanych przez miszczów co za pieniądze powiedzą ze abgimnic to cudo a hmb robi masę rzeźbę i siłę Arnolda

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 502 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7574
Storm teraz w porownaniu nawet z mono nie wychodzi tak drogo ale jesli masz kupic stack tylko dlatego ze jest stackiem i dla ladnego pudeleczka to lipa troche;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
drogo niedrogo

łykam teraz mono Kaizen z wyboru,

a stać mnie na staki raczej.

tak do przemyślenia

zdr

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy trzeba robić te 15-20 min przerwy ?

Następny temat

Xpand + ?

WHEY premium