SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spuchniete dup.. tren A

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
Witam tak jak w temacie.. bije Tren A alphy dwa razy w tyg. po 100mg i mam problem ze spuchnietym posladkiem niby nie boli, no ale wizualnie to juz widac dosc mocno i czuć miesień cieply i twardy ... coś skutecznego na to? Pozdro

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Jak miejsce iniekcji było odczuwalnie cieplejsze to na 100% stan zapalny, opcje dwie przy robieniu szota dostało się jakieś dziadostwo lub alfa schodzi na psy, mierz sobie gorączke jak będziesz miał podniesioną to zasuwaj do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Co leci do tego?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
susta, master i wins ale każdy środek bije w inne miejsce, tak wiec na ten pośladek przypada mi tylko tren

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
jak boli i puchnie to kiepski srodek,w jakim celu wbijasz to oddzielnie???jak zmieszasz może pomoże

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18473 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205662
Dremonic nie jest to zrost?

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
nie mam pojecia, troche wbijam już czasu wiec może ... ale to troche duże i zrobiło sie po trenie po wcześniejszych środkach nie miałem tego problem, wiec chyba raczej celuje w produkt

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Zmieniales miejsca na uda, barki? tez puchnie po inj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
spróbuj tradycyjnego okładu ze spirytusu, powinno pomóc. Możesz też dać tabsa olfenu, albo diclac duo na wszelki wypadek przeciwzapalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Aleks
Dremonic nie jest to zrost?


Też myslę, że po prostu trafiłeś w zrost, też tak miałem i po 2-3 dniach samo zaczęło schodzić

Możesz dać naproxen w tabsach przeciwzapalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 141 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18935
Panowie dzięki za rady, na dziś wyglada to tak, że schodzi pomału.. za poradą lodzianina wbiłem dzisiaj mastera w najbardziej spuchniete miejsce (z nadzieją, że nie wyciągne ropy hehe ) i o dziwo jakby pomogło,a może sobie wmawiam. Zaopatrze się w coś przeciwzapalnego .. spróbuje wbić tren w udo.. i zobaczę co się wymodzi, bo przestać go używać troche szkoda hehe.Pozdr i szerokości

"Nie umrzesz za mnie, wiec nie mów mi jak mam żyć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Lodzianinowi o co innego chodzilo ale grunt ze nie jest gorzej

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test,bold

Następny temat

Mostek - ile czego, jak długo, HCG? - proszę o podpowiedź

WHEY premium