SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spuchniete kolano po strzale.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Witam! Jestem na 5 tyg cyklu. Wczoraj przy robieniu zastrzyku z propa dosc gleboko wbilem igle i w pewnym momencie poczuclem nie przyjemne uklucie wewnatrz uda, wiec troszke wyciaglem igle, odciaglem tloczek, krwi nie bylo wiec wstrzyklem...po jakims czasie zaczolem odczuwac bol, ale tuz nad kolanem...patrze a tu kolano spuchniete...jakby typowo byla w nim krew albo woda, mocnego bolu nie odczuwam, jedynie pewien dyskomfort. Do tego wydaje mi sie ze miesien prawej nogi(tej w ktora byl feralny zastrzyk) sie zmniejszyl...dodam ze mialem juz problemy z prawym kolanem mialem uszkodzone wiazadla i lekotke, mialem nawet 2 zabiegi artroskopii. Co mowicie co to moze byc?? Moglem przebic jakies sciegno, zerwac przyczep?? Ale to by musialo chyba mocno bolec...a mnie nic mocno nie bolalo
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
w które Ty miejsce biłeś szota?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w rzepke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3862
co to była za igła, że aż pod kolano sięgła?? chyba w zły mięsień wbiłes kolego i do tego bardzo nieudolnie jeśli to jest sok powinien sie wchłonąć nie bój nic

...::::Duży ma zawsze racje::::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
Darek nie pytałem gdzie Ty bijesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Bilem normalnie w udo, jak zawsze, ok 15cm nad kolanem, igla 0.7 troche zamocno ja dodusilem i poczulem ten bol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1053 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41928
15 cm nad kolanem ale z boku czy z góry?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
moze przyklules w nerwa i jest zonk. jedna prosta zasada - jesli w czasie zastrzyku/wprowadzania igly mocno boli - przerywam. bol to sygnal, ze cos nie jest tak.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 804
dobre chudzinka dobre fajnie sie czyta

>> O N <<
forever

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 55
Bilem leko od boku, no mozliwe ze trafilem w jakis nerw, chociaz podczas samego wbijania jakos nie bolalo, dopiero na koncu. Ale opuchlizna powoli schodzi wiec chyba nie jest zle . Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 184 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20416
CULTER son profil

Zmieniony przez - salvi00 w dniu 2009-06-12 16:19:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

enan+omen

Następny temat

3 lata stazu i 3 cykle za sobą

WHEY premium