SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

3 lata stazu i 3 cykle za sobą

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 692

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 188 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1862
witam.. wiem wiem zaczalem za wczesnie z zabawa w sterydy.. ale coz czlowiek byl mlody i chcial byc duzy.. teraz zupelnie inne podejscie.. a wiec 1 cykl skladal sie z boldenonu i mety do tego nitrobolon .. 2 cykl 15 deki holendra i 10 testosteronu prolongatum na zejscie clomid hcg i nolvadex no i 3 ostatni niewypał cykl to 10 deki greka i 10 testa enanthate .. malo na nim zrobilem nie zadowolony .. i teraz tak.. chcialbym teraz zrobic taki 4 cykl .. myslalem o anapolonie 25 tabletkach i testosteronie 20 strzalach ... ale kazdy odradza ten 1 srodek bo mowią ze duzo sie nabierze massy ale wiekszosc spadnie .. czytalem ze niby anapolon dobrze lączyc z nolvadexem.. mniejsza retencja wody lepsze przyrosty.. ale teraz pytanie mam dostep do metanabolu z stezeniem 10 mg tabletka jest calkiem dobry.. i zastanawiam sie czy po ostatnim cyklu 10 deki i 10 tescia cos ten metanabol zamiast anapolonu mnie poklepie.. napewno po metce wiecej sie zostanie.. do tego oczywiscie suple 2 puszki clouta porzadna masówka aminokwasy i bialeczko po cyklu oraz odblokowania 2 listki clomidu nolvadex.. i teraz jak proponujecie moze ktos ma jakies inne propozycje na ten cykl bo deka juz nie wchodzi w gre nie dziala na mnie tak jak za 1 razem.. pozdrawiam


Płeć : Mężczyzna

Wiek : 20

Waga : 80

Wzrost : 178

Obwód klatki : 120+

Obwód ramienia : 40

Obwód talii : +-90

Obwód uda : 63

Obwód łydki : -

Staż na siłowni : 3 lata na powazniej wczesniej lekkie machanie

Ilość spożywanego białka : 2-3,5

Ilość spożywanych węglowodanów : 4

Ilość spożywanych tłuszczów : 1-2

Opis przebytych cykli sterydowych : 3 cykle

Trening : 4x tyg

Cel cyklu : masa

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu : juz sie konczy

Poziom BF% : +10

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) : chudniecia

Stan zdrowia : bdb

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia : nie

PPM podstawowa przemiana materii : na zime planuje wiec prawie 0

Wyciskanie leżąc (MAX) : 130

Martwy ciąg (MAX) : 140

Przysiad (MAX) : -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spuchniete kolano po strzale.

Następny temat

Enan + meta??

WHEY premium