SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winstrol 01 cykl , 2 lata stazu / trójboj siłowy cel Rzeźba

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457
1.WIEK:20lat
2.WAGA:68 kg
3.WZROST:1.74
4.WYMIARY:
BICEPS:36
KLATA:105
UDO:58
TALIA: 78
5.STAZ NA SILOWNI:2 lata
6.DIETA
szczerze kuleje,lecz odzywiam sie rozsądnie 5- posiłków dziennie
7.ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: zadne
8.TRENING: 3-4 w tyg kazda wielka partia raz w tygodniu(min 5 dni )
9.CEL CYKLU: Rzeźba
10.ODSTEP CZASOWY PO OSTATNIM CYKLU: to bedzie mu 1 cykl
11.POZIOM BF% niewiem
12.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): Ekto-słaby kościec
13.STAN ZDROWIA: dobry
14.SKLONNOSC DO LYSIENIA LUB POROSTU OWLOSIENIA: lekkie zakola ,bardzo słabe owłosienie.
15.WYNIKI SILOWE
16.PPM podstawowa przemiana materii:
klata : 90
martwy ciag : 155
przysiad :110
. mam zamiar cisnać wino chce to zrobic z głową , oczywiscie kolagen , flexit , bialko bedzie zakupione plus racjonalna dieta. Czytałem na temat winstrolu więc nie podchodzcie sceptycznie ... potrzebuje rady na ten temat.nie chcę łączyć z deka.. czy propionatem , wiem stawy i sciegna beda bardziej narażone ,dlatego tez piszę tu, poniewaz oczekuje konkretnych odpowiedzi , nie chce robic 1 cyklu SAA z dwóch rodzaji ponieważ nie wiem jak zareaguje moj organizm , co do wagi a dawek jesli moglibyscie napisac ,czytalem ze małe lub średnie ilosci wina mogą nawet poprawić/utwardzić stawy.Tylko niewiadomo jaka dawka jest wporządku ;/ jesli czegos nie napisalem prosze pytać , z góry dziekuje za podejscia z dystansem do tematu ,a nie odrazu do krytykowania.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Qarren


2.WAGA:68 kg

5.STAZ NA SILOWNI:2 lata

6.DIETA
szczerze kuleje,lecz odzywiam sie rozsądnie 5- posiłków dziennie

mam zamiar cisnać wino


Nie nadajesz się nawet do tego z procentami.

Zacznij jeść, ostro pakuj efekt będzie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457
tak sie tez zastanawiałem, nie chce iść jak inni na łatwiznę(szybki przyrost problem ze zdrowiem = szybki spadek) dlatego zapytałem tu...cieszę się ze odrazu taki komentarz -expert. do sedna w sumie zalezy na rzezbie... sezon sie zaczął w 3 miesiace mozna troszkę zawojować chce na plaże wyjść z idealna sylwetka pytanie tylko czy aeroby + bieganie i zmiana treningow na wytrzymałościowe mi taki efekt dadzą?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
rzeżba - dieta + aeroby/hiit

ale nie wiem czy Ty masz wogóle co rzeźbić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Z kości na ości.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
to teraz modne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
kolego,zamiast winstrolu kup sobie pare wiader kurczakow,makarnu,wolowiny,ryzu itp..... jak ja bym wazyl 68kg to nawet bym sie nie wyglupial i ne pisal wogole w tym dziale!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457
Powiem w ten sposob ważac 73 kg czułem sie strasznie nieswojo ,dązyłem do tego poltora roku .... z 53 kg na 73 i to byl max... caly czas węgle mądre żarcie po tym postanowilem uwidocznić mięśnie ... (zeszly sie z tym trzy miechy)w tym momencie przy wadze 68kg robie to samo a nawet troszke lepsze wyniki niz przy szczytówce (73kg) chce zleciec do 64 zeby mięcho bylo idealnej jakosci , pojawiły sie znowu żyły na łapach... nie chce być miśkiem.chce czuc sie rześko ,poprawic kondycje i miec jak kiedys 6pak w tym momencie widoczne są 4 platy na brzuchu została takzwana fałdka ktora najciezej spalic. mam na to 3miechy .odrzucilem juz pomysł z winem ... w takim razie jakie suple wskazane do uzyskania tego celu?odrazu mowie ze termogeniki odpadaja bo nie mam zamiaru tego łykać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457
a własnie przy szerokiej klacie i długiej kosci obojczykowej ta waga pewnie bylaby (zbyt mała do wagi"wizualnie") lecz ja o budowie Klepsydrycznej nie wygladam zbyt fajnie w tej wadze... wielbie biora ... nogi rozj**ane... mała klata jak zwykle piorytet klata plec barki brzuch , najciezej mi zrobic przyrost na tych partiach, zły kościec.;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2552 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 51919
A więc ie ten dział ''chłopie''
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 203 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2117
Coraz wiecej postow silo-maso-rzezba sie pojawia.
"No tak zeby byla masa duza, ale sucha i od razu zyla byla. Wino/ meta z propem i trenem zrobi robote? Waze 70kg, chce dobic do wakacji do 80kg na zyle."

Nacjol

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl nr 3.

Następny temat

ph

WHEY premium