SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spuchniete kostki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5467

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
witam kolega z silki lepci teraz
prolke 200mg week
mietek 30mg cd
i strasznie mu puchna kostki a nog tez nie robi co moze sie mu dziac czy jakas infekcja.moze ktos mial to samo?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
mam pytanie jesli kreatynina byla wporzadku to znaczy ze i nerki powinny byc ok , mi tam nic nie dolega , ale przezornego pan bog strzeze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Tonie tzn nabiera wody.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
mialem nadzieje ze bedzie cos madrzejszego ale czego moglem sie spodziewac jak zobaczylem ze szalejesz po sfd,nie wiem dlaczego ale wiedzialem ze bedzie 1 odpowiedz od Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
ale to prawda
zbyt duża retencja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
yhm czyli ma gena na kostki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699808
no zawsze coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54061
ok.dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
Teraz przeproś, że się ze mnie naśmiewałeś bo inaczej doniosę do Dudy a on Ci nada bana

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Tłumaczyć to sterydową retencją wody jest pójściem po linii najmniejszego oporu. To, że chłopak jest na cyklu, może o czymś świadczyć, owszem, tym bardziej, że pewnie spożywa duże ilości węglowodanów, ale przyczyn tak naprawdę może być wiele. Mam ten sam problem będąc zupełnie na sucho i spożywając jedynie duże ilości supli (kreta, DAA, aminy, BCAA, gluta, etc.) natomiast znajomego dotknął ten sam problem, chociaż nie stosuje nawet suplementów już od dłuższego czasu. Zrobiłem ogólne badania krwi plus kilka hormonów i nic nie wskazywałoby na jakieś zaburzenia, które mogłyby do tego doprowadzić. Innymi słowy, będę musiał przebadać się także pod kątem nerek i układu krążenia, bo tutaj może tkwić diabeł, czego bardz bym nie chciał:(

Zmieniony przez - _Lukasz_K_ w dniu 2011-02-24 10:44:44

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21777 Napisanych postów 71338 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575967
W zasadzie to nic nie wyjaśniłeś tą wypowiedzią.

Może się zbadać, może się nie zbadać. Może odstawić saa i problem może pójść w niepamięć. Może zrobić wszytko i nic a problem może pozostać lub też nie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 779 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11356
Otóz to. No bo co niby miałem wyjasniać? Nie jestem ani lekarzem, ani wróżką, żeby diagnozować jego dolegliwości, chociaż widze, że sporo tutaj "ekspertów" z niemalże profesorskim doświadczeniem medycznym, sądząc po ich poradach. Zaznaczyłem jedynie, że nie zawsze trzeba wszystko zwalać tylko na chwilową retencję spowodowaną SAA, bo problem może być poważniejszy, wieć może warto się nim zainteresować, jeśli będzie utrzymywał się przez dłuższy czas. Przezorny zawsze ubezpieczony, szczególnie wtedy, kiedy nawet jedynie potencjalnie w grę wchodzą nerki lub układ krążenia.

SIŁA, SPRAWNOŚĆ, PIĘKNO - JEDNYM SŁOWEM - VITALMAX!!!

Serdecznie zapraszamy do sklepu ATLETA!!! www.atleta.pl
Odżywki oraz suplementy VITALMAXA i innych firm w najlepszych cenach!!!

Zapraszam do śledzenia mojego TESTU: Droga do PP 2010 z VITALMAXEM!!!
http://www.sfd.pl/TEST:_DROGA_DO_PP_2010_z_VITALMAXEM!!!-t646535.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

H-drol / odblok clomidem czy boosterem

Następny temat

co brac po cylku deka-win-tesc?

WHEY premium