SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzedam batony matrix

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30581

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 975 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13827
A policja chętniej zamie się pobiciem niż paczką batonów

racja,skoro ktos byl u police to pewnie musieli podac strone www gdzie kupowali batony! ....dalej juz nie trzeba pisac! ha ha

[][][]----------[][][]<----Never Enought!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
to i ja wtrace swoje 3 grosze
gosc moim zdaniem to jakis lepek ktoremu bylo potrzebne siano na ruska mete czy gainera bo nawet nie umial sie wytlumaczyc i gadal tak ze odrazu mozna bylo sie skapnac ze kombinuje.
pewnie konto jest prawdziwe tylko dane zmienil do przelewu bo jeden *** co napiszesz a jak numer konta sie zgadza to i tak kasa dojdzie.
a na policje mozecie isc ale pewnie i tak nic nie zrobia...
i tak sie dac wy***ac ja bym od takiego nigdy nie bral bo ledwo co sie zarejestrowal i odbylo sie to bez posrednictwa allegro. chociaz mogliscie brac za pobraniem+poste resante czyli jak listonosz przyniesie paczke to otwieracie przy nim i sprawdzacie czy czasem zamiast batonow gosc nie wyslal wam ziemniakow.
na allegro nie przejda teraz najwieksze waly bo jak cos jest nie tak to biora sie odrazu za delikwenta i oddaja wam max chyba ze 600zl.
i musze przyznac ze kto wzial to jest wyjatkowo naiwny
bo byl to bardzo slabo zaplanowany wal, ale i tak pewnie wyjdzie mu to na sucho. ja tylko jak bym chcial to moglbym was tak wy***ac ze łoooooo
takze chlopaki wezcie sobie do serca to co napisalem i nie dajcie sie na drugi raz wy***ac, lepiej miec 100% pewnosc i pare zloty mniej w kieszeni...
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
kolego,

usługa poste restante polega na tym, że list/paczka czeka na poczcie na adresata i listonosz nawet jej nie dotyka... I nie ma tu możliwości sprawdzenia zawartości paczki!!

Ta opcja się nazywa "sprawdzenie zawartości" i kosztowało jakiś czas temu 5 zł. Nadawca deklaruje wartość na specjalnym protokole, który jest dodawany do paczki/listu i jest on porównywany z zawartością przez odbiorcę i listonosza przy odbiorze.

Generalnie mówisz dobrze o naiwności tych co kupili, ale nie wprowadzaj ludzi w błąd (pewnie nieświadomie )





Zmieniony przez - fukinhot w dniu 2008-10-06 08:19:51

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
ok, przyznaje ci racje, moj blad
ale mialem dobre intencje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2081
No koles ladnie was pocisnol kantem;] W zyciu bym mu nie wyslala siana bez aukcji na allegro i koles dopiero co sie zarejestrowal na forum...;]
No ale coz... czlowiek uczy sie na blędach
pozdro

Zdrowie jest złotem..., szanujcie Je!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
a czy ktos probowal ustalic jego numer domowy i zadzwonic do starych?

kazdy mowi - pojde na policje. lepiej oddaj kase bo w leb itd.

a prawda jest tak,ze koles na bierzaco loguje sie na sfd i sie smieje z was.
niech ktos mi poda na gg dana na ktore wysylaliscie a ja wam pomoge
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Kasa w śmietnik a temat do zamknięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
jedne dane mam. Prosze by ktos jeszcze mi podal - najlepiej na gg. Sprobuje wam pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
kumpla zrobili na allegro z telefonem

i poszedł na psy i kazali mu przynieść wydruki rozmów, nr konta itd itp

i po tygodniu dzwoniła do niego matka że syn sobie żarty robił itd żeby wycofał oskarżenie z policji i kase mu wrócili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1622
zabieracie sie do tego jak pies do jeza!!!!!!!!
zeby przez 26 stron nikt nic nie zalatwil konkretnego!!!!
w koncu ktos was okradl!!!!!!
nie mowie tu zeby jechac i mu wpier***** bo nie tedy droga!!!!
ale majac numer konta w banku zeby nie mozna bylo osoby namierzyc to az mi sie nie chce wierzyc!!!nie chce sie zainteresowanym zbytnio i tyle!!kazdy liczy ze ta druga zrobiona w wala osoba cos zrobi i duupaa z tego jest i bedzie.......!!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie prase na nogi Domyos

Następny temat

Sprzedam Nokie 5700 xpress

WHEY premium