SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzedam batony matrix

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30567

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
mam ponad 400 batonow i przez te osoby nie moge nawet sprzedac;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1038 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8246
no to allegro :)

Wszystko co mam zdobyłem sam :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
z tego co wiem to tylko 3 osoby kupily batony od ciebie na sfd. a ty mowiszze 14paczek wysłałes. a na gg pisalem ci z 5razy i nic . poza tym przez 3dni twoje konto w gg bylo wogóle nieaktywne. a potem bylo w katalogu publicznym pod innym imieniem- dorian. nie dziw sie ze szum robimy kolezko ale juz 2 tyg i nic, a inni juz prawie 3 tyg czekaja.w dodatku przez tydz zadnych info od ciebie. wysalem ci na gg zebys scana przesłał. i lepiej zebys nie lekcewazyl tego i kontaktowal sie w maire jak naszybciej na gg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94127 Napisanych postów 363959 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667675
Tak to jest jak się kupuje u kogoś kto się dopiero zarejestrował na sfd.Troche pomysleć panowie trzeba.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
tez napisalem na gg z prosba o potwierdzenie wyslalania z poczty i nic..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
jatam czekam jeszcze pare dni i daje na policje jak nic sie nie wyjasni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2992 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41803
po co policja? zadzwoncie do chaty - na 100% rodzice nie wiedza nic - mlody jeszcze wpier.. wylapie

oczywiscie jesli to walek a mysle ,ze tak. Paczka idzie max 2 dni jesli priorytet i nie ma bata by dluzej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
ja polecam łodzianina następnym razem róbcie interesy z nim'

powazny sprzedawca i niskie ceny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
to jak z tymi batonami ? pytam z ciekawości bo nie miałem zamiaru kupować ale uważnie śledzę temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 503 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 61015
ziomus pewnie zamowil teraz po 5 pln na allegro bo sie osral i bedzie gonil chlopaka po 4 pln bo sie przestraszyl policji a myslal ze bedzie taki fajny walek :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie prase na nogi Domyos

Następny temat

Sprzedam Nokie 5700 xpress

WHEY premium