SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzedam batony matrix

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
watpie ze paczki tak długo ida. poza tym koles najpierww temacie pisal ze jest z poznania, bywa we wroclawiu tez. a dane na przelewie to ełk. pewnie dane z przelewu tez nieprawdziwe,ale policja po samym nr konta dojdzie.koles ma jeszcze niecaly tydzien zeby odeslac kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
za wjazd na chate przybiją Wam więcej niż jemu za ten wałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
poza tym koles za duzo szumu robil odrazu. w połowie postu napisal juz ze tylko kilka kartonów juz zostalo. aokazuje sie ze na sfd tylko 3 osoby od niego kupily (w sumie 2,5 kartona). a watpie ze u siebie tyle kartonów puscil. poprostu robil nagonke. mam nadziej ze przemysli i odesle bo za te pare zł problemy miec to go to wyjdzie gorzej. mi sie tez nie chce cackac z policja, jechac na przesłuchania. ale jestem zawziety i jak kasy nie odesle to bede to bede działa napewno. moze sie spodziewac tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
tak to niestety jest . jak sie kupuje . od ludzi. co ****a ledwo sie na forum zarejestrowali.

Chceliscie troche zaoszczedzic grosza no to teraz macie ;)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
bez kitu z jednej strony mi was zal bo wiadomo ten co to zrobil to siraszny kawal ch..a ale czasami mam wrazenie ze niektorym brakuje mozgu , zaltwiacie taka transakcje wplacajac gosciowi kase na konto i nie zabezpieczajac sie nawet allegro?? toz to jest proszenie sie o klopoty

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
ja mu nie bede wjezdzal na chate. dam to na policje. oni juz tam dojda no niego.a poza tym co by mi allegro dalo.jakby chcial wala zrobic to i tak by zrobil nawet przez allegro.kupa ludzi jest na sfd co nie sprzedaje przez allegro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
poza tym zdecydowlem sie na tego kolesia bo byl jedyna osoba ktora miala po przystepnej cenie i sprzedawal na sztuki a nie tylko cale kartony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1124 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23080
masz w allegro program ochrony kupujacych , a tutaj sie bedzies zpie...lil przelsuchania masa zawracania dupy , acha czemu nie wziales za pobraniem?? no sorry ale nie ma allegro a ty wplacasz kase na konto?? za pobranie to jest raptem 3-4 zl wiecej a ile problemow mniej , no nie mow ze nie masz do siebie pretensji ... ja bylbym na siebie wsciekly jakbym sie tak dal naiwnie zrobic

Zmieniony przez - kris141 w dniu 2008-09-18 16:04:36

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Chlopaki z łodzi Łodzianin i Kamilpaker sprzedawali batoniki, i taniej od tego oszusta.

A i pewne zrodlo. A wy od jakiegos kolesia bierzecie, co nie wiadomo kto raz mowi, ze ma, raz , ze nie ma .

No cóż , za własne błędy się płaci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
no z***alismy troche, ale coz... ja tez jestem zawziety i na polici moge troszke posiedziec ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie prase na nogi Domyos

Następny temat

Sprzedam Nokie 5700 xpress

WHEY premium