SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sprzedam batony matrix

temat działu:

Targowisko

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 30640

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1341
panowie po co wy tu psizecie ze pójdziecie na policje ? kogo wy straszycie ? gosc i tak wam nie wierzy !
Idzcie jutro na policje , pokazcie wszystko co macie w tym temacie i koniec - a nei straszcie typka !

Policja sie nim zajmie ! mysli ze bedzie bezkarny? to sie myli !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
mnie nie ma w kraju. wracam we wtorek. scanu nie przesłał. wiec jesli kasa nie wróci na konto to w srode policja bedzie juz sie tym zajmowala. mam brata od 10 lat w policji.wiec bede staral sie ta sprawe przyspieszyc na maxa, zeby nie czekac zbyt długo. batony juz se zamówilem drugie, ale tej kasy i tak nie podaruje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
jak widać naiwniaków nie brakuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Klika słów o przelewaniu przez ntea.

Jeżeli robisz przelew bankowy przez neta to liczy sie tylko numer konta. W nazwie odbiorcy możesz wpisać nawet "Święty Mikołaj" -nikt tego nie weryfikuje.

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
ludzie nie poraczkujcie sie nie odpisuje bo tez pracuje jak kazdy z was praca do tego praca druga na bramce wiec mam malo czasu jak nie dojda batony do srody oddaje pieniadze bylem wlasnie na poczcie mowia ze to rzadko sie spotyka zeby paczka szla tak dlugo ;./ ale to moze sie zdarzyc ze sie zagubily czy cos ,wiec jak mowie nie dojda do srody to pieniadze oddam . a jak paczki dojda to nie odbierzecie i wroca do mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9059 Napisanych postów 82751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699853
kaczy weź skończ p.i.e.r.d.o.l.i.ć
jedna paczka jeszcze może się gdzieś zapodziać ale nie kilka na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
co Ty gadasz;o jak wszytskie paki byly wysylane jednego dnia ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2843 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19101
sledze ten topic i mam pytanko, dostaliscie te niby skany ze wyslal wam paczke ?

p.s.
niezly walek https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/12.gif[/img] ale nie ma sie co dziwic po osobie, ktora ledwo co sie zalogowala na sfd i od razu taka "promocja"... ale nie ma sie co dziwic po osobie, ktora ledwo co sie zalogowala na sfd i od razu taka "promocja"... ale nie ma sie co dziwic po osobie, ktora ledwo co sie zalogowala na sfd i od razu taka "promocja"... [img]../../buziaki/42.gif" alt="" />
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
nie scanu nie przeslal. ja w srode rano zaczynam działac jak juz mówilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 570
jutro rano wysylam pieniadze dane mam bo wzialem z konta.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kupie prase na nogi Domyos

Następny temat

Sprzedam Nokie 5700 xpress

WHEY premium