SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sporty , sztuki walki..

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3848

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
Dlaczego trenuje...?
-Pewnie dlatego, że to kocham, a kocham najbardziej extremalne rzeczy, a przecież właśnie najwięcej kontuzji i niebezpiecznych zdarzeń znajduję się właśnie w sztukach walki.
Po co trenuje...?
-Dla samego siebie, a przy okazji dla wzięcia udziału w paru zawodach i pokazać sobie, co umiem.


Zmieniony przez - Dzejno w dniu 2008-12-20 13:13:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
przecież właśnie najwięcej kontuzji i niebezpiecznych zdarzeń znajduję się właśnie w sztukach walki.

Z tym bym akurat polemizowała.
Znacznie więcej kontuzji można złapać na całkiem innych i to czasami niewinnie wyglądających sportach. Piłka nożna chociażby.
W SW du ze ryzyko tak naprawdę dopiero przy pełnym kontakcie i na poziomie wyczynowym.

Zmieniony przez - searme w dniu 2008-12-20 18:12:09

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1170 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15480
W SW du ze ryzyko tak naprawdę dopiero przy pełnym kontakcie i na poziomie wyczynowym.

-To właśnie miałem na myśli. I proszę Cię, nie porównuj do SW piłki nożnej, ponieważ każdy trening piłki nożnej(gra, po rozgrzewce) to tak, jakby każdy trening karate był w full kontakcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1133 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11993
U mnie na każdym są walki FC

Siła bez sprawiedliwości to przemoc. Sprawiedliwość bez siły to nieudolność.

http://spameria.net/index.php 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 175 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6972
Ja zacząłem bardzo póżno bo wieku 35 lat KK zeby pozbyć się sporej nadwyżki w kg sadła, wrócić do jakiejs sensownej formy i może czegoś sie nauczyć gdyby jakiś problem na ulicy (ale to mialo marginalne znaczenie) . A dzisiaj - to lubię sie troche posiniaczyc w sparingach, lepsze samopoczucie i może w przyszłym roku jakieś zawody w kategorii powyżej 35 lat, kto wie...
elkos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24
Ja zaczęłam z ciekawości, po prostu. A teraz... jestem uzależniona od zapachu sali gimnastycznej i zmęczenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Na przyszlosc patrz na daty-temat sprzed roku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1921 Wiek 48 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14221
W tym temacie to chyba nie jest problem. Trudno go z powodów merytorycznych odświeżyć.
I oczywiście cieszę się, że kolejnej dziewczynie chce się ćwiczyć.

bujing yishi bu zhang yi zhi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 632
Na tym forum widzę mnóstwo pogrzebanych ciekawych wątków, których tematy są jednak ponadczasowe i warte kontynuacji. Ludzie mają niechęć zarówno do wskrzeszania trupów jak i do śmiecenia nowymi wątkami bez powodu, i słusznie. No i czasem mają dylemat.

Może dało by się zrobić mechanizm że wątek starszy niż półroczny w przypadku odkopania otworzy się jako nowy? Z jakąś wzmianką o kontynuacji wstawiającą się w nazwie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cavior Bushido24.pl
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7168 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46566
Pogadam z adminem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trenin młodzika

Następny temat

Magazyn "Zapaśnik" znika z półek...

WHEY premium