SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sports one bcaa+g

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958430
nie ma wielu takich produktów
trec ma jeszcze bcaa g-force,ale byłbym za tym s.o.

jest jeszcze extandavol z pvl, fajny produkt ale drogi - sam obecnie biore w polaczeniu z torrentem z universala (bardzo fajny produkt) nic wiecej nie stosuje i jestem zadowolony, juz to gdzies pisalem na sfd czy bf

ogolnie rzecz biorac ,regeneracja na najwyzszym poziomie
mimo, ze produkty dosc drogie, sam sie moze teraz skusze tez na to bcaa+g SO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wlasnie sklad bcaa+g jest fajny w proporcjach tanio wychodzi, jak na przyklad chce brac jakies 5-6 miesiecy ciagle to tanio wychodzi tym bardziej ze ja biore tylko i wylacznie po treningu z innymi wynalazkami

pvl ma cienki skład porownując do so, cena tez wysoka so wychodzi lepiej, ale ciekawe jak z jakoscia...jak ostatni oz tym białkiem co go testowali kur...

Zmieniony przez - kult w dniu 2007-12-30 13:17:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958430
no wlasnie ,dlatego z tego powodu ja wybralem drozszego pvl'a :)

co do S.O mozna miec watpliwosci, chociaz akurat tutaj jestem optymistycznei nastawiony, do tego produktu

sam powoli kompletuje jakis zestaw na cykl po Nowym Roku, teraz mala kontuzja i dzis pierwszy trening od kilku dni, czuję głod supli a wszystko mi sie pokonczylo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kur jak ja podliczylem suple co bede zamawial pod koniec stycznia to prawie 2500zł...masarka kobieta mnie powiesi za jaja chyba banan dacie fakture na 250zł? hhahahah
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958430
pisz na maila
mzoe Robert cos wymysli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
kult ładne zamówionko idzie hehe dobry speed będzie :d na nowy rok ja już zamówienie zrobiłem :d
tylko uważaj żeby panowie z CBŚ cie nie zgarnęli hehehe

Zmieniony przez - spoko_loko w dniu 2007-12-31 12:16:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ja jestem policja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2136 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11778
hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2618 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22575
tez te aminki szamam
ja na fa kupilem 2kg w cenie 1kg
ale chyba produkt warty ceny, masz kompletna porcje bcaa i gluty po treningu, do tego bcaa przed jakies i jest ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1289 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16702
po co taki produkt moze sie przydac?
czy dla takiego zwyklego zjadacza ryzu i kurczaka, robiacego mase, przyda sie cos takiego?

Magazines call me a bodybuilding star, girls call me a cock star...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Następny temat

WYPRZEDAŻ ODŻYWEK Z KRÓTKĄ DATĄ

WHEY premium