SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spiropent ...dlaczego tak jest???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1683 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 290522
ja mialem spiro i padaka
teraz mam chinola za polowe ceny i sto razy lepiej mnie robi niz ten spiro
balkan tez powinien dzialac prawilnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1846
najlepiej jeśli dilus wie czy ma działający sprzet, a który to lipa. Mi sie trafił uczciwy, który odradził droższy spiro na rzecz tańszego, ponoć lepszegp skośnookiego :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
tylko ze 90% dilerów nie wie czy ma dobry towar

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1846
tego nie kwestionuje, mówie tylko że tak by było najlepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie zostalo mi 34 tabletki spiro.Teraz robie przerwe 2 tygodnie i pozniej chce pojechac dalej z ta resztka.czyli po 2 tabletki dziennie przez 17 dni? da to cos? bo w tym czasie nie uda mi sie zalatwic wiecej i stad pomysl.dziekowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
Scorpio moglbys przyblizyc dawkowanie odnosnie poprawy wydolnosci tlenowej ? to wlasnie jest moim celem w chwili obecnej . clen juz stosowalem naprawde x razy , na rozne sposoby . probowalem na poprawe wydolnosci leciec 120mcg przez 3 miechy . poprawa nastapila w pierwszych tygodniach , po czym bylpoprostu zastoj . metody treningowemajaturzeczjasnaduzo do powiedzenia ,ale rezultat poprostu czujesz , czy poprawawynika z clenu , czy jest tak znikoma ze i tak pod wplywem bodzcow treningoweych musialaby nastapic . dlatego doszlem do wniosku ze bardziej odpowiedni jest system 3 tyg on 2 off . podczas fazy ON pierwsze 2 tygodie max duze dawki ( u mnie na dzien dzisiejszy 280mcg , pojutrze 320mcg , o ile cisnienie bedzie wciaz wporzadku . na chwile obecna jest bo mierze po 3 razy na dzien i jest delikatnie podniesione co jest rzecza normalna) 3-ci tydzien ON przeznaczony na zejscie . pozniej 2 tyg. przerwy i znowu . na mnie bynajmniej taki plan dziala , a doszedle do niego metada prob i bledow .
ciekaw jednak jestem jak to sie ma wsrod innych sportowcow i jaki jest ogolny schemat przyjmowania by poprawic znacznie wydolnosc .

EDIT :
jeszcze jedno . ktos wspominal cos o alko na clenie . jak dla mnie glupota totalna . zwlaszcza jesli sie zaczyna kontakt ztym lekiem , gdy organizm niemawyrobionej jakiejkolwiek tolerancji . sam po sobie wiem ze podczas pierwszej przygody mialem cisnienie wyjiebane przy dawce 160mcg , po czym zeszlem do 120mcg i odstawilem .co sie okazalo cisnienie w pierwszych dniach po odstawieniu wukurvilo w gore jeszcze bradziej , tak samo puls . kvrwa 180 w stanie spoczynku to nie przelewki . dlatego jak ktos sie decyduje na clen ,nie wyobrazam sobie jakiegokolwiek alko czy cpania . ZWLASZCZA PRZY PIERWSZYM KONTAKCIE Z TYM LEKIEM . gdy organizmniema wyrobionej tolerancji . pozatym podstawa to cisnieniomierz . nie czaje jak mozna brac clen i nie kontrolowac serducha . zdrowia

ps wlasnie zmierzylem cisnienie 134/92 puls 70 . mozna spokojnie isc spac

Zmieniony przez - eugeno w dniu 2010-04-29 09:38:18

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eugeno czytaj ze zrozumieniem!!! a swoja droga to idz stad, zaloz swoj temat ...pytanie bylo inne:Panowie zostalo mi 34 tabletki spiro.Teraz robie przerwe 2 tygodnie i pozniej chce pojechac dalej z ta resztka.czyli po 2 tabletki dziennie przez 17 dni? da to cos? bo w tym czasie nie uda mi sie zalatwic wiecej i stad pomysl.dziekowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
pewnie ze da . daj jednak 1 tabs na wjazd a nie dwa , jak bedzie temp zostaw jedna , ja nie bedzie dodaj druga tablete . pozniej ta sama historia . temp bedzie spadal dodaj kolejne 20mcg lub 40 mcg . ciagle dawkowanie 2 tablet przez x dni imo niesprawdzi sie . lepiej pojechac krocej , np. 7-10 dni na dawkach ktore cie klepna i wywolaja termo . proste

pozatym niemniej za zle ze wjiebalem ci sie w temat . skoro padlo tu takie haslo to nie chce mi sie zakladac nowego tematu , tylko spytalem tu .bez spinki

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok rozumiem! w koncu ktos kulturalny;)powiem Ci szczerze ze nie sprawdzalem temperatury jak bralem ostatnio.fakt troche tluszczu polecialo ale ....robie mase wiec do zrealizowana trudny cel:)moze cos doradzisz? bo gdybym mial cala pake 100 to wzialbym ja cala a ze zostalo 35 to nie wiem jak ugryzc;)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 695 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28933
Fakt ja tez nie biegam z termometrem ale to sie czuje np. jesli w srodku kwietnia w nocy spie przy otwrtych drzwiach balkonowych i wspollokatorzy niedaja spokoju i non stop pieja zebym zamykal bo zimno .

sproboj 2dniON/2dniOFF starczy troche na dluzej przy troche wiekszych dawkach . np

1,2,off,off,2,3,off,off,3,4,off,off,4,5,off,off,4,4,off,3 . razem 35 tabs - 20dni

lub daj tylko 1 dzien off

1,2,off,2,3,off,3,4,off,4,5,off,4,4,off,3 = 16 dni

lub poprostu 6 dni on 1dni off
1,2,2,3,3,4,off, 4,4,5,4,2,off

lub
1,2,2,3,3,3,4,4,4,5,3

metodi rozpisek jest naprawde i grom , kazdy ma inne predyspozycje , inny trening , inny organizm , inny tok myslenia . na kazdego jednak wedlug mnie powyzsze bedzie dzialalo . co do twojegopomyslu jechania np. 2 tablet przez 17 dni to akurat nie jest to za rewelacyjny pomysl . na mnie jesli celem bylo topienie tluszczu to clen dzialal najlepiej gdy stosowalem go podbijajac dawki ,anizeli stala dawka ,tymardziej 2 tabsy . oczywiscienie znaczy toze na ciebie by nie dzialalo . tegonie jestem w stanie stwierdzic . wiem tylko po sobie .

jesli chodzi o mnie gdybym mial do rozdysponowania 35 tablet to bym wybral opcje 2dniON /1dzien OFF i postaral sie ustalic trening zeby off wypadal w dzien odpoczynku od treningu i aerbow . pojechal tak 16 dni , poczym wskoczyl bym na spalacz . na rynku jest naprawdekilka godnych polecenia spalaczy ktore robia robote jakpowinny . viper , lewiathan (stara wersja,niewiem jaknowa,nie sprawdzalem), jet fuel , lipo 6 , tight . wszystkie sprawdzone. co bys z nich nie wybral , robia co powinny . tight i jest fuel , bezinwazyjne jesli chodzi o psychike . lewiathan "wytlumial" az za bardzo , co podchodzilo pod psychotrop depresyjny , aczkolwiek robote robil i to dobrze . viper przeciwienstwo , bardziej "energetyk" . w sumiemoj faworyt . bo palic tluszcz , przy dieciekazdy z nich spala .a ponadtolubie czuc moc ,zamiast byc zamulony .

sprawa najwazniejsza jednak , to to ze robisz mase . niezbedne wtwojej diecie sa weglowodany . wobec ich obecnosci twoj poziom insuliny nie jest niski . a to wlasnie insulina jest tu glownym czynnikiem decydujacym o topieniu tluszczu . dlatego i tak sumasumarum albo masa albo rzezba tak naprawde . jesli masz hajs to powyzsze napewno przyczynia sie do troche estetyczniejszej masy , ale bez rewelacji mimowszystko

EDIT
SORY za brak spacji w pewnych miejscach , przez co hvjowo sie czyta , ale mam rozhvjana klawiature

Zmieniony przez - eugeno w dniu 2010-04-29 11:13:04

ziomus polej ,jordan gouda jordan gouda wodna wodna wodna wodna zbliza sie koniec chlodna bomba bomba bomba - k***A ZASNOLEM !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzezbimy:)

Następny temat

problem podczas cyklu boldek alchemia prolongatum jelfa

WHEY premium