SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

spiropent ...dlaczego tak jest???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchajcie jeszcze jedno... dzisiaj mam male drinkowanie i czy dobrze bedzie na dzisiaj odstawic spiropent czy nie? a co tego brania dalej to jak pojechac na tym ? do kiedy? mialem pierwotnie zaplanowane 21 dni ktore zmniejszylem do 17 zeby po dwoch tygodniach off na tej resztce pojechac z minimalnymi dawkami 2 tabletek dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
Odstaw, ile pojechac? Jak pisalem, do osiagniecia celu, jezeli 2 tabletki daja rade to nie ma sensu zwiekszac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
powolutku wydaje mi sie ze osiagam ten cel....wspomne ze robie maly experyment czyli masa + spiro zeby poszlo tluszczu...a tak w o0gole ciezko stwierdzic czy daja rade teraz;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
laska6667
małe drinkowanie opłaca sie tak bez fazki

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ktos tu wczesniej pisal ze wogole nie pije
To nie ten sam co mial jechac za tydzien do polski po koks a za pare dni wstawial badanie krwi kolegi ktory dzieki jego sponsoringu przyjmowal juz 3 tyg omadren?
To chyba nawet ten sam co pisal ze bierze towar wlasnorecznie z aptek niemieckich a od dila to stara sie jak najmniej

Oj ktos tu jest klamczuszek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
karlos1232
jestem abstynentem

gdzie ja napisałem ze pije ????? napisałem czy warto bez fazki widze ze kolega nie potrafi czytac ze zrozumieniem

brat mi towar dostarczył nie dostałem urlopu

jak pisałem zarabiam euro i kupno nawet 10paczek omy to kilka godzin pracy a jesli ktos ci pomaga ty pomagasz innym mam zasady ty ich nie masz i miec nie bedziesz

pisałem ze miałem spiro z apteki kupiłem w aptece a wieksosc towaru kupuje (apteczny ale u dilera) czytaj ze zrozumieniem

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ryj zatkaj ty bedziesz pierdzial o moich zasadach.
Klamiesz na kazdym kroku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
udowodnij moje kłamstwa

jestem tu po to aby czerpac wiedze i dzielic sie nia co mam z innymi i mysle ze wielu pomogłem jak i wielu zawdzieczam

zastanawiam sie co masz na celu pisanie ze kłamie masz zły dzień odpocznij idz na spacer i zacznij czytac ze zrozumieniem bo masz z tym problemy i chcesz mi wiele wmówic

powiem ci tak wygladasz fajnie ja tez nie odstaje wiec to ze masz miano specjalisty to nic nie znaczy tym bardziej ze powinienes wziac pod uwage jak te sogi znalazły sie na twoim koncie gdybys był moderatorem mógł byś powiedziec ze robie cos zle ze wzgledu na to ze moderatorem nie zostaje ktos kto cos wie ale ktos kto wie wiele i trzyma poziom a ty jestes zwykłym forumowiczem wiec zamknij pysk i sie nie wypowiadaj na mój temat

bo tez moge napisac ze jesz non stop frytki z sosami i robisz na tym rzezbe tak nie jest ale gdybym czytał tak jak ty bez zrozumienia pewnie bym miał taka historie

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10818
nie spamujcie panowie ktos tu napisale ze po clenbuterolu nie ma saidow , a prze***ane cisnienie , tuym bardziej na soku to chyba jeden z najbardziej niepozadanych saidow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moze wrocmy do tematu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzezbimy:)

Następny temat

problem podczas cyklu boldek alchemia prolongatum jelfa

WHEY premium