SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sole mineralne a ckd

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17691
witam, problem mam: jestem we wloszech, upaly jak cholera wiec postanowilem sie wzmocnic solami mineralnymi bo poce sie strasznie,szczegolnie w robocie i szczegolnie po efce;). Ale jestem na ckd,a na opakowaniu preparatu zwanego POLASE stoi ze jedna porcja ma 17 ww!!! Przeciez to polowa mojej dziennej dawki wegli, co robic,moze jest cos co nie ma tylu wegli,przyjezdza panna z polski niedlugo to moze bym sprowadzil?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
jak jesteś na CKD dłużej niż 2 tygodnie nie musisz spożywać do 30gram węgli a do 60gram węgli też mozesz spożywać :]....po drugie nie wiadomo czy te węglowodany są przyswajane czy nie....wiec moim zdaniem spokojnie możesz brać i nie patrzeć na te węgle

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 43234
ZWYKŁE WITAMINY I MINERAŁY - MAXVIT

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
dokładnie....ja biore maxivity jedna tabletka do śniadania i uważam że są one najlepsze......kosztują 15-20zł za 30 tabletek a zważając że bierze się jedno dziennie , starczają na miesiac i cena za to jest stosunkwo niska :)

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Lub 35zl/100tab.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ckd:carb-up

Następny temat

Ile kg w jakim czasie

WHEY premium