SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

skandal

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2036

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8
skandal ktoś usunął mojego super posta z działu o siłowni po siłowni http://www.insomnia.pl/Plecy+masturbacja=_-t209480.html 

Sons Of The Gods Today We Shall Die
Open Valhalla's Door
Let The Battle Begin With Swords In The Wind
Hail Gods Of War

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
faktycznie skandal...

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zle sie dzieje na tym forum
tak wartosciow posty lecą
proponuje rewolucje a minimum strajk 3 miesieczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
juz autor na wakacjach

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 2083 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39361
..rzeczywiscie jak mozecie takie rzeczy robic




pzdr

<<<Bez celu i chęci nigdy nic nie osiągniesz>>>
http://www.sfd.pl/meine_siłownia-t301836.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
pinecone85 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4636 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22462
Juz szykuje strajkowe avatarki. PiTT pisz maila do Mateo.

Grappling

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
właśnie piszę...

oburzenie miesza się we mnie z bezgranicznym żalem, wściekłość ustępuje miejsca bólowi, uderzam mocno w klawisze ze złości a za chwilę zalewam się łzami...

TEGO NIE MOZNA TAK ZOSTAWIć!!!

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Literacko zabrzmiało troche

ale jesli szukacie literatury na najwyzszym poziomie
to proponuje post w dziale testowym
jesli przeczytacie caly
i wczesniejszy topik tego samego autora
gwarantuje ze bedzie do rewelacyjne wykorzystany czas wolny

Pozwole sobie wkleic jedna z wypowiedzi, mysle ze autor nie bedzie mial pretensji ramien
oto ona:

Wizyty u Rafała Butchera do nudnych nie należą. Jednakże po jego dramatycznym wyznaniu na temat fascynacji sekcjami zwłok, wchodząc do sklepu, miałem duszę na ramieniu. Przezornie w teczce miałem ukrytą porcję kurczaka z ryżem, ażeby w razie ataku Rafała, rzucić mu ją na pożarcie i tym samym odwrócić na moment jego uwagę. Zwykle umknąłbym mu bez problemu, ale po wczorajszym treningu nóg zakwasy by mnie znacznie w biegu spowolniły. Szczęśliwie potrzeby takiej nie było i szybko przeszliśmy do konkretów.

Chciałem z Rafała wycisnąć parę informacji dietetycznych, ale - ku memu nieszczęściu - Meestro najwyraźniej przeżywa okres spóźnionej fascynacji skokami narciarskimi i dietą Adama Małysza, bowiem bezskutecznie starał się mnie przekonać do zasadności wsuwania bułek, jako źródła węglowodanów prostych w posiłku potreningowym . Dlatego też w tym aspekcie moja wiedza zbyt mocno się nie poszerzyła. Podobnie bezskuteczne były próby uzyskania informacji na temat cyklicznego zastosowania zmniejszonej suplementacji białkiem, by po powrocie do normalnych porcji organizm zareagował na nie ze zdwojoną siłą. Rafał, usłyszawszy zwrot "zmniejszone ilości białka", aż się ze strachu zakrztusił, pobladł na twarzy i odruchowo wsunął drżącymi dłońmi całą chochlę glutaminy w proszku popijająć ją litrem wody. Dopiero wtedy wróciły mu kolory na twarzy, a ja zrozumiałem, że i tego tematu nie należy drążyć.

Pogadaliśmy więc sobie o nieco luźniejszych sprawach. Rafał opowiedział mi jak to dzi przychodzi do niego do sklepu, staje cichcem w kącie i udaje, że ogląda odżywki, a w rzeczywistości podjada ich zawartość, gdy nikt nie patrzy . Wyznał mi także zawstydzony, jak to on sam we wtorek wpadł do mojej siłowni chcąc mi przybić piątkę i się trochę przy mnie polansować. Zapomniał biedaczysko, ze tego akurat dnia nie ćwiczę (a sam mi przecież plan rozpisywał!), więc zszedł na pocieszenie na solarium powygrzewać mięcho, uprzednio upewniwszy się u obsługi, że ja też z tego właśnie solarium korzystam. Cóż, różne są rodzaje fascynacji idolami: jedni wieszają sobie ich plakaty na ścianach, inni chodzą do tych samych solariów. Ja jestem wyrozumiały. Na koniec zakupiłem część supli do kolejnego testu (jest tam m.in. kolejny produkt Kaizena ), ustaliłem sposób suplementacji, wymieniliśmy się dawką abstrakcyjnego poczucia humoru i pozostawiłem Rafała sam na sam z kurczakiem, na którego El Kulturiste smętnie zerkał, najwyraźniej krępując się zabrać za niego po raz -nasty podczas mojej wizyty.
https://www.sfd.pl/MEGA_TEST_-_Kaizen_by_Hardened_pods._str_60-61-t297677-s57.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958439
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 13181 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 86307

trening -> ból -> rozwój

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hakerstwo:)

Następny temat

atlas ćwiczeń - zdjecia

WHEY premium