SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

SKANDAL

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2323

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Zamówiłem u was towar w Lutym, kupiłem na zapas między innymi Gold Omega 3. Zjadłem kilka opakowań, aż natrafiłem na to, zjadłem jedną listewkę i zacząłem brać drugą, przez przypadek wysunąłem wszystkie z opakowania i zobaczyłem to. Nie wiem czy to jest krew czy co to może być. Nie wyciskam tych kaspułek sami sobie ewentualnie sprawdzicie. Na innych listewkach też są plamy tej "krwi". No chyba że to z paczek z kapsułkami coś dzieje... Ale raczej wątpię, termin do 2021 roku.

W głowie mi się nie mieści że można takie coś sprzedawać, skąd ja mam wiedzieć czy to nie jest czymś skażone.. Przecież jakby nie było to jest to do jedzenia. A ja nie patrzyłem uważnie na pierwszą listwe kapsułek, którą jadłem, a szkoda.. Może tam też plamy krwi były.








Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tylko co ma do tego sklep sfd. myslisz ze otwieraja kazdy produkt i sprawdzaja? raczej nalezaloby sie skontaktowac z producentem, czyli Olimpem.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Kupiłem tutaj, to tutaj reklamuje.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Wojtek_SFD Moderator
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 273 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9545
Dzień dobry,

zgodnie z dzisiejszą rozmową telefoniczną, czekamy na Pana wiadomość na email, ze szczegółami co do zgłoszenia.

Dziękuję,
Pozdrawiam,


Zmieniony przez - Wojtek_SFD w dniu 2019-06-28 16:42:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Nie ma się co emocjonować. Z założenia nikt nie chce źle i nikt nie sprzedaje specjalnie wadliwego produktu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Wojtek_SFD
Dzień dobry,

zgodnie z dzisiejszą rozmową telefoniczną, czekamy na Pana wiadomość na email, ze szczegółami co do zgłoszenia.

Dziękuję,
Pozdrawiam,



Zmieniony przez - Wojtek_SFD w dniu 2019-06-28 16:42:06


Ja do was maila wysłałem 5 godzin temu.

A po drugie nie emocjonuje się, tylko jak to w ogóle wygląda? Co innego popękane kapsułki z CM3 a co innego zalane jakimś syfem opakowanie Omegi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Tak jak napisał Czellista... Przecież w SFD nikt nie otwiera i nie sprawdza czy w środku wszystko ok.
Takie dostali i tyle. Jakoś Ci na pewno wynagrodzą stracone nerwy

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Nie mam pretensji do dystrybutorów. Ale tutaj kupiłem i tutaj muszę to zareklamować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Oczywista sprawa

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anulowanie paczki

Następny temat

WPC Protein Plus

WHEY premium