SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

silny spalacz

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1910

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Witam mam problem ze zbednymi kilogramami.prosił bym o pomoc w dobraniu spalacza.dietke mam juz ułożona mysle ze bardzo dobrze.w kazdym tyg. 3x chodze na siłownie i mam 3 treningi 2x boks i 1xMMA. od niedawna zaczałem do tego co dziennie jezdzic na rowerku. mam 193cm wzrostu i waze ok 112kg. chciałbym przedewszystkim zgubic brzuszek o jakies 15cm.prosze o porade w dobraniu spalacza, ponoc Olimp thermo speed Extreme jest dosyc dobry, jezeli ktos mogł by pomoc to wielkie dzięki!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
mało kalorii jak na Twoją wagę,
dieta bardzo uboga w białko.
sporo nabiału jak na redukcję, warzywa słabo odkwaszające.
poza tym ramy posiłków nie mieszczą się w ramach treningów.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 295 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7483
forumowicze szczególnie polecają man scorch ale nie wiem czy będzie dobry jako twój pierwszy spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3067
tse olimpu to nie spalacz, to po pierwsze. Jest słaby, ale jezeli nic wczesniej nie przyjmowales - mozesz sprobowac. Jw. Scorch'a nie testowalem , ale z opini znajomych slyszalem ze dobry. Osobiscie bralem GAT Jet Fuel i polecam, ale to juz dosc mocne.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Koniu151 za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3821
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
ankieta w temacie ze spalaczami, w postach podwieszonych.

jak jeszcze raz zobaczę, że ktoś doradza spalacz w ciemno polecą bany.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3067
To niech najpierw wypelnia taką ankiete a potem pyta o dobór spalacza. Sam chcial poznac opinie innych, wiec teraz nie miej pretensji i nie strasz banami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
zaraz wszystko wypełnie, chciałem tez wkleic diete ale w zaden sposob nie moge jej skopiowac:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
Płeć : Mężczyzna

Wiek : 20
Waga : 112kg

Wzrost : 193 cm

Obwód klatki : --

Obwód ramienia : 44

Obwód talii : 110 cm

Obwód uda :

Obwód łydki :

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : nie wiem.

Aktywność w ciągu dnia : praca, t

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : trening na siłowni, 3x sporty walki,rowerek

Odżywianie : jest dieta redukcyjna, dobrze dopracowana

Cel : szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe : nie ma

Stan zdrowia : b.dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej :
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : 1rok temu venom
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak

Stosowane wcześniej diety : wysoko białkowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
nie potrzebny Ci żaden spalacz, taki brzuch leci na samej diecie i treningu.

btw pokaż tą dietę.

pzdr/

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2010-12-05 13:16:15

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
7-00
Mleko spożywcze 200gr
płatki owsiane 130gr
orzechy włoskie 20gr

10-00
pomidor 100gr
ogórek 100gr
oliwa z oliwek 25gr
3jaja całe
kapusta pekinska 100gr

13-00
Piers z kurczaka 100gr
ryż brązowy 100gr
ogórek 100gr
oliwa z oliwek 25gr
pomidor 100gr

17-00

makaron dwójajeczny 100gr
ser twar. półtłusty 50gr
rodzynki 30gr
jogurt naturalny 50gr


19.30

tunczyk w wodzie 100gr
ryż biały 100gr
pomidor 100gr


22-00

ser twar. półtłusty 150gr
mleko spozywcze 150gr
kakao 5gr
oliwa 20gr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 736
treningi boksu mam od 18 ok 21.30 jezdze na rowerku. na siłke moge chodzic zawsze po 15, jak by ktos mógł prosze mi napisac w jakich godzinach najlepiej co jesc biorac pod uwage trningi ,siownie i rowere. zakupiłem tez bcaa oraz białeczko, jak ktos moze niech to rozsadnie poukłada!! z góry dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dietke do zerknięcia

Następny temat

Dieta, masa a potem trening

WHEY premium