SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sila - do sprawdzenia [DO ZNAWCÓW]

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 6988 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52689
spokojnie - niech cwiczy (tylko z glowa) i rosnie (tylko bez koksu) - na zdrowie niekorzystnie to nie wplynie, a i podstawy do pozniejszych ostrych treningow beda dobre. Co do superserii to sobie odpusc - wez za to mniejszy ciezar i staraj sie wykonywac kazde powtorzenie bardzo dokladnie, ciagle napinajac miesnie - np. biceps uginanie ze sztanga - 1,5 sekundy podnosisz, 3 sekundy opuszczasz - ograniczysz ciezar (zmniejszysz ryzyko kontuzji), nauczysz sie poprawnej techniki i zaczniesz panowac w pelni nad miesniami i treningiem

-World belongs to strong and brutal-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40418
superserie przy robieniu siły to odpadają. A tak wogóle to ja was rozumiem, pewnie jak bym zaczął trenować w wieku 14 lat to bym pewnie też koło 15 jechał z siłą

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
W początkowym okresie treningów (minimum rok) nie ma najmniejszego sensu wykonywanie treningów typowo siłowych, bo siła rośnie pięknie podczas treningów typowo masowych- wraz ze wzrostem masy mięsniowej oraz stopnia wytrenowania organizmu

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1073
smykacz: Ile mam lat? Powiedzmy ze chlopaki w twoim wieku mowia do mnie prosze pana.

wuder: No smieszne smieszne :) Pewnie sie przedstawiaja przed dziewczyna cos w tym stylu: "czesc jestem Matuesz mam 15 lat i biore 150 na klate. A ty?"

A do tych 15-latkow. Ja wam nie zabraniam chodzic na silownie. Po prostu uwazam ze w wieku 15 lat sa lepsze rzeczy czym mozecie sie zajac niz silownia. Widze ze jakis kolega wspomnial o basenie. Bardzo dobra sprawa, bardzo rozwojowa. Polecam. Ale jak checie chodzic na silownie to chodzcie. To wasza sprawa. Nie moja. Pozdrawiam.

============================
shit happens?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Oni i tak nie posłuchają... Pewnie ze nie powinni. staz 7 miechów mówi samo za siebie... nie wspominajac o wieku...

ALE niech cwicza sobie na siłe jak sie nabawia kontuzji nadgarstka lub obręczy barkowej co wykluczy im siłownie na 6 miechów to sie nauczą

Tylko ze ja do tego reki nie bede przykładał

POZDRAWIAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1073
_YaKuZa_: wiadomo ze nie posluchaja bo w tym wieku kazdy mysli ze jest najmadrzejszy. Pozdrawiam.

============================
shit happens?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
Ej o właśnie a kto mi to wytłumaczy, dlaczego w takim wieku nie można robić superserii ??? No niby oczywiste że w tym wieku sie nie powinno robić superserii i jakiś innych wymyślnych treningów ale dlaczego ? Niby oczywiste, a nie wiem nawet

EDIT: Symetrix: ja wcale nie jestem najmądrzejszy
No i co teraz powiesz ?

Zmieniony przez - LukaszF w dniu 2005-07-06 12:34:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Mowa o treningu siłowym w tym wieku. Superserie to od stazu juz zalezne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 3913 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25673
No właśnie a jak ja ćwicze 2 lata (pół roku obijania ) to chyba moge superserie robić ?
No nie patrzcie na moje wymiary, bo nie mam diety, nic nie brałem itp. SAM TRENING (a dieta to podstawa, a bez podstaw to nic nie bedzie), a pozatym jestem klasycznym przykładem ektomorfika

Zmieniony przez - LukaszF w dniu 2005-07-06 12:41:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Ale Chaos widze na Twoich postach Szybicej chyba piszesz niz myslisz

wg mnie mozesz robic superserie bo te nie wymagają jakies wieku np 5 lat albo 39 lat. Zobacz zreszta do atlasu jest napisane dla zaawansowanych czyli 2 lata to juz jaki taki poziom powinno sie miec Czy takie poziom osiągnąłes to nie wiem

Ale Trening siłowy nie tylko wymaga stazu ale równierz i wieku

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan na wakacje prosze o poprawe

Następny temat

Długość gryfu (sztangi) ?

WHEY premium