SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siema prosze o jakiś trening siłowy dla 13 latka

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3297

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
no włąśnie sporty to ja sie interesuje bo teraz se biegam i to całkiem nieźle do tego tenis stołowy no a sporty walki to takie ogółem MMA z kumolami sie napieprzam i narazie to mi dosyć słąbo idzie bo sie leje z takimi co na klate biorą 80 kg
a mi nie chodzi żeby być jakimś kulturystą tylko żeby być silny troche bo nawet mi nie zależy na rzeźbie tylko na sile
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
co za mma z kumplami ? kur... mi chodzi o trening profesjonalny w ktorym nie liczy sie kto ile na klate bierze tylko technika z ktora ida osiagi

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19648
Te sarna idz gnoj przezucac xDxD. A tak pozatym sporty uprawiaj tak jak piszą lub trening domatora. http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp 

Pozdrawiam DUDI ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
no tak ale ja mieszkam na wsi nie mam gdzie ćwiczyć i dzięki dudi za ten link.przyda sie
ale lepsze jest chyba coś niż nic (w sensie mma)
jest tu ktoś ze wsi ?? ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5571
no ****a ja jestem ze wsi i potrafie do miasta dojechac na treningi po za tym ty nie trenujesz mma tylko sie z kumplem na******lsz a to nawet kolo treningow nie lezalo

Wojownicy bądźcie czujni to są czasy nie spokojne
Serca od strachu wolne
W głowach myśli nie pokorne Jeśli życie jest walką to my wygramy tą wojnę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
a to fajnie bo chociaż ktoś jest ze wsi
no tak ale ja mam 13 lat i raczej mało czasu żeby dojeżdzać do missta w którym są jakieś treningi a z kumplem to sie na******lam w sensie że on ćwiczył mma i mi pokazywał różne ciosy i teraaz ćwicze w praktyce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
a poza tym na tym mma to mi aż tak nie zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1793 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11645
Też jestem ze wsi i nie uważam, żeby to kogokolwiek usprawiedliwiało do takiego zachowania. Widać, że na tym MMA tak ci nie zależy, bo go nigdy nie trenowałeś- powiedzmy sobie otwarcie. W tym wieku siłownia odpada- mówią ci to wszyscy i taka jest prawda. Temat można uznać za zamknięty.

Life is to short to be small :)
http://www.sfd.pl/Moja_siłownia_:_-t821837.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 161
no tak no niech wam będzie postaram sie na siłowni nie ćwiczyć
ale czy w domu jak mam hantelki to je moge podnosić czy też mam na złom wyrzucić??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19648
hantelki to sobie mozesz zostawic :). A ciezkie je masz?? Hantelkami tez mozna wiele cwiczen wykonac.

Pozdrawiam DUDI ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu i kilka pytań

Następny temat

DoggCrapp trening - pora to sprawdzić

WHEY premium