SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia-wpływ

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
mam pytanie czy siłownia może wpłynąć na wielkość penisa? tzn. może sie zwiekszyć czy pomniejszyć?
i czy przez siłownie można urosnąć w góre ?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2864 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52118
w góre to raczej nie urośniesz, mam kumpla który zaczął ćwiczyć w wieku 13 lat i brał konkretne ciężary na siebie jak na ten wiek, no i zatrzymał się na 1,50 m wzrostu...teraz ma 19 lat. A tego co wymyślił te bzdury że pałka maleje po saa, to bym chętnie za jaja powiesił....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 555 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3466
owszem, każde 100kg na klatę = 1cm długości ferdka więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
Ja kiedys bralem kolo 125. Ile statystycznie powinien mi urosnac ? pytanie do zioma ,ktory pierwszy odpowiedzial. Fajna teotia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
chciałem odpowiedzi bez ironi..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
Po loginie wnioskuje że 17 lat masz?
Weź se kup jakieś tabletki czy coś bo na siłowni za dużo czasu stracisz wtedy
A tabletka to do gęby i już masz maczuge :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1399
po loginie widze ze zrobiłeś bład bo powinno być OGórka a nie MGorka...a tak wgl to to forum jest po to żeby komuś coś poradzić/wytłumaczyć a nie rzucać jakieś głupie teksty.
Tak mam 17 i się pytam jakie skutki mogą być a ty masz co 20+? i nie potrafisz wytłumaczyć dzieciakowi co i jak. Tylko myślisz że jesteś smieszny rzucające swoje teksty z internetu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
"żeby komuś coś poradzić/wytłumaczyć a nie rzucać jakieś głupie teksty. " w tej kwesti masz racje aczkolwiek co do twojego pytania to strasznie głupie jest. Nasłuchałeś sie pewnie jakiegoś stereotypowego *******enia ze kulturysci mają małe wacki. Co najwyżej jądra sie kurczą od saa a nie sam penis. A ćwiczenia nie mają zadnego wpływu, napewno nie negatywnego. wręcz odwrotnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10581
A może przestaniesz obrażać co? Weź człowieku od czego masz wyszukiwarkę ? www.google.pl ! jezu
W takim wieku to każdy powinien myśleć więc lepiej ty też zacznij.
Bo wiesz...ja zacząłem chodzić na siłkę, bo sierżant nie stał na baczność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 506 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4557
No ! Wy i Wasze teksty z internetu.....

"JAKOŚĆ ODŻYWIANIA MUSI DORÓWNYWAĆ JAKOŚCI TRENINGU"

JOHN PARILLO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 449
pewnie ze sie kurczy jak sie bierze sterydy , siurdal mniejszy wtedy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2505
W góre na pewno nie urosniesz, cwiczac mozesz opoznic wzrost. Co do wacka to sie nie znam ale podobno zwlaszcza po tostku moze urosnac. ( wiem to z opowiesci pewnego karka ale ile w tym prawdy nie wiem) Pudzianowski tez kiedys o tym mowil,ze maly moze urosnac.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zanik Lordozy odcinka lędźwiowego kręgosłupa - HELP

Następny temat

Wyniki badań - tarczyca

WHEY premium