SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

siłownia a wpływ leków

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
Koles pyta sie mnie czy tabletki uspakajające (jakies psychotropy) będą miały negatywny wpływ na budowe mieśni...powiedziałem mu że nie wiem jak będzie mu szło z tą masą jak będzie leciał na psychotropach ...jeżeli ktos cos wie na ten temat to nie pisze co do masy czyli jak bedzie mu szlo mieso na psychotropach normalnie czy jakos spowolni mu przyrosty?
Pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 112 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1044
Celowo odświeżam temat, zażywam leki psychotropowe z powodów zdrowotnych od około 1,5 roku i jeżeli chodzi o siłownie to nie idzie to ze sobą w parze w ogóle. Ja brałem leki z grupy SSRI i powodowały,że przytyłem więcej niż kiedyś po enathacie, ale za to kompletny zanik mięśni. Leki te podnoszą mocno poziom prolaktyny, nie ma się ochoty na seks, rosną cycki jak ginekomastia, ciężko zrzucić później te zbędne kilogramy.
Ćwiczenie na siłowni nie miało w ogóle żadnego sensu, nie czułem wcale mięśni, były tak jakby znieczulone, ćwiczenia nie dawały absolutnie nic, a wręcz spalały je, straciłem masę mięśniową i siłę, stałem się ociężały i wiecznie ospały. Nie chce podważać zdania osoby która rzekomo brała Prozak, ale jest to lek z tej samej grupy SSRI i według mnie także na pewno nie wpływa korzystanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Koleżka narkoman? Spowolni mu myślenie czyt. mózg!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
dlaczego nazywasz go od razu narkomanem? skad wiesz ze nie ma jakis powazniejszych problemow ze je bierze?
zastanawiam sie czy ci nie usunać tej wypowiedzi



Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-10-06 08:40:30

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
jak bedzie ktoś cos wiedział na ten temat to niech pisze , kolega byl narkomanem 4 lata temu ale dokładnie nie wiem po co mu to przepisał nie cche powiedziec
Pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Prorokiem jestem narkoman zawsze zostanie narkomanem. Nawet jak odejdzie od tego chwila zwątpienia, myśl powrotu od psychotropów kolejny dołek i znów na grubo. Identycznie jak z alkoholikami - zaczyna się od 1 piffka ...
A co do używania takich leków podczas treningu choćby na silce raczej nie idzie w parze!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
imho troche spowolni ;] ale to nie znaczy, ze nie moze cwiczyc. sport czesto wielu osobom pomaga wyjsc z uzaleznienia ;]

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Pomaga jak sie bierze i chce wyjść, nie jak sie ćwiczy i chce brać!

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no dobra dobra
a moze niech kolega poszuka pomocy u psychologa czy cus
z dragow mozna wyjsc bez psychotropow, tzn skoro piszesz ze 4 lata temu byl narkomanem, to kawalek czasu minelo.. na pewno mu to jest tak potrzebne..?
zreszta, it`s not my business

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-10-06 14:01:14

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
4 lata temu wyszedł juz teraz nic nie bierze naprawde człowiek sie zmienił ciezko namowic go na piwo od tych 4 lat nic nie bierze i praktycznie nic nie pije (czyli nie był pijany przez 4 lata ) a to że lekarz zalecił mu to tez sie znastanawiłem na co i dlaczego , ale to nie mój biznes on chce wiedzieic jak bedzie z nabieraniem masy, regeneracja itd? .....
Pozdr

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
"a to że lekarz zalecił mu to tez sie znastanawiłem na co i dlaczego " Może to dr. Mengele ...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 606 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18352
krzykacz o co ci biega?

Taedium vitae

I Can Sleep When I'Dead

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

5 dobrych uczynków dla serca

Następny temat

Tran...

WHEY premium