SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

schudł przez stresa =D

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17824

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
na masie 50 a mogl bym zobaczyc zdjecia z tej masy ?? jakis link czy cos
jak wy to robicie ze lapiecie mase szybko bo ja to zeby nie wiadomo co wp*****lal to kazde 1kg to walka teraz mam diete paczki snickersy gainery i cos rusza
autor postu wyglad bardzo estetyczny ladnie wszystko wspolgra jak by powiedzial muj kumpel sylwetka plazowa (sloneczny patrol )
i przynajmniej ryj nie spuchniety


pozdro

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35320
Z tymi fotkami byłby bardzo duży problem choć istnieją ale wnikaj czemu nie moge ich zdobyć hehe, no miałem tyle na pompie [waga ciała ok 99kg], lecz nie robiło mnie to jakoś. Nie ważne :). Przecież duży jesteś i świetnie wyglądasz po co ci więcej. Co do ryjka ponoć parszywy. Pozdro K.P. x-D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
bo to moja religia
zartuje mam cele postawione i chce je osiagnac i pokazac wszystkim sucharom ze z nich tez cos moze byc tak jak ze mnie i zeby sie nie zniechecali
startowalem z waga 54kg heh

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35320
To możemy podać sobie ręke ja 56kg start . Masz racje, wciąga za***iście, też udowodniłem sobie i innym, że można dużo osiągnąć silną wolą i determinacją.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
54 kg to ladny szczypiorek z Ciebie byl z tym co jest teraz to masakra masz jakies foto z tymi 54 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35320
Hehe mam %) ale musiałbym skana walnąć może kiedyś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 382 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4288
B-50 jestes pewnie dla wielu autorytetem bo pokazujesz co mozna osiagnac ciezka praca ...

co do autora sylwetka estetyczna łapki spore troche słabiej klatka ale jest GIT
PozdrO

...kiedy ty sie op*****lasz ktoś trenuje żeby skopać Ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1604
Elegancko!Sog!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 691 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16318
ladnie sog :)
Jestli mozesz odezwij sie na gg :)
Pozdrawiam :)

"Ja mam styl nie
Do tego j***e Ci opinie..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35320
Na klatke żadna kobieta nie narzeka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mój Amstaf

Następny temat

Ocena_Kolegi_

WHEY premium