SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

scanbech meta

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 671 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12711
Dobra metka jesli by wybierac z tego co teraz jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Scanbech jest jak narazie bardzo dobry, oby tak bylo dalej:)

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 135 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8955
A Arkihin ?? Brał ktoś i jak klepało ??:D

Zmieniony przez - PuMp w dniu 2006-03-14 15:16:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 143 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3743
Ja wdupiałem ten Akrihan i tak sobie przyszło troche choc nie było duzych efektów moze dlatego ze nie miałem dietki. Ale i tak jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
moze ktos tych panow usunie bo mi posta spamuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co do akrihina to pamietam ze u mnei kazdy chwalil Akrihina pakowanego po 100 tab w tych malych sloiczkach klepal ladnie kazdy po nim puchnąl ale teraz chyba juz nie da sie zalatwic tej metki :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1489 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7453
Nigdy nie myslalem o tym czy to czysty towar wsumie dalej nie bede o tym myslal tylko jak to powiedzial Gregor dziubal skana ewentualnie nasza polke

"Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło sie nudno, kiedy umrzesz"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak sie patrzy na opakowanie omelii i skana to bez porownania wybral bym scanbech ale jak dziala to sie okaze niebawem :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1574 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23855
scanbech i omelia to nazwy firm produkujacych opakowania pod metan cos mi sie wydajeno ale nowe opakowanie daje nowe mozliwosci;)

No steroids...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to bankowo tylko firma opakwoan ale jedna firma mogla przyjac etykiete drugiej bo tamta ma wyrobiana renome itp ale wykonanie tab i opakowania w scanie jest lepsze bez porownania
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odzywki do mety

Następny temat

Cykl do oceny

WHEY premium