SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Scanbech - Pytanie ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1732

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 883
WItam !

Mam pytanie co do methandienon'u. Mianowicie jestem w 9 dniu szamania owej mety, i z efektami lipka trochę wytrzymałości przyszło i nic poza tym, dokładnie to weszło już 27 tabletek, pierwsze 2 dni po 2 x dziennie na oswojenie, potem juz po 3 tab. a od wczoraj po 4 zaczynam jako ze stosuje piramide. Wiem trzeba być cierpliwym średnio 2 tyg powinna sie rozkrecać, ale dużo nasłuchałem sie o zaniżonych stęzeniach w scanbechu, no i pytanie czy w 9 dniu po 27 tab. powinno już coś być odczuwalne, czy raczej
mam jakąś ******e w której są jakieś śmieci i 1mg substancji aktywnej i kręcic bedzie sie długooo albo w ogóle nie kopnie ?
oczywiście dieta wysoko białkowa jest, wspomagam dziury diety suplami, staż i wiek odpowiedni.

No bo zakładajac ze jeśli w tabsie nie było by mocno zanizonego steżenia czyli około 4mg ( Pewnie 5mg nigdy ch**e nie dają ) substancji aktywnej to powinno juz coś dzialac.

A więc jak myślicie, kiepska partia m sie trafiła czy czekac jeszcze do 2 tyg na rozkrecenie.

P.S. - Wy**bka to na bank nie jest, pudełko ok plastik świeży nie u*****y xD Wieko zaplombowane wata w środku i 100 tapsów jest, podróba odpada. Jak co moge podać numer partii, z góry dzięki za odpowiedz.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
NAPISZ CO JESZ

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7925
zwieksz dawke i zmien mete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1207
ja jadłem Scanbecha i lipa totalna..

Imprezy, małolatki, alkohol i wakacyjne spadki..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Pora zacząc myslec o bardziej wartościowych środkach..

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 883
Żywienie wygląda mniej więcej tak, po przebudzeniu białko ( Pro Whey ) sniadanie godz 9 musli z mlekiem do tego 2 kromy z wędliną + serek wiejski o 10 lece na trening pare minut po godz 12 glukoza po treningu + banan + białko ( Pro Blend 55 ) i zupa jak jest xD około 13.50 obiad 2 mielone ziemniaki surówka, potem sprawa ma sie nie co gorzej na uczelni od 15 do 20, o 17 zalewam gainera ( Mutant Mass ) a tak to przegryzam banany batony snicksers coś tego typu, po powrocie około 20.30 ryba ( śledzie ) do tego sałatki + pieczywo no i do 22 przegryze banana i czasem gainera jak zmieszcze, przed snem białko zazwyczaj po godz 23.

Mówicie że lipa scan, no właśnie dużo opinii jest podzielonych. Myśle ze jak po 2 tyg. tab 4 x dziennie nic nie ruszy to same śmieci i trza wy**bać za okno ale jeśli mógł by ktoś napisać kto jeszcze brał i działało na niego, to kiedy mniej wiecej zaczynało kręcić i w jakich dawkach, był bym wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1510
Poczekaj troszku jeszcze może się rozkręci
Ja niedawno też szamałem scana i gites mi poszło,30mg ed
Wogóle nie wiem po co Ci te piramidki...
już dawno wyszły z mody hehe

Śpieszmy się łapać masę...tak szybko odchodzi...;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 883
Mówisz, w sumie więcej brałeś 30mg ed, ja na razie 20mg i to 2 dzień z tą dawką. Napisz jeszcze jak byś mógł kiedy jakieś przyrosty sie pojawiły, i czy syfy sie pojawiały ( słyszałem ze niby jak sie pojawiają to działa ) u mnie nie znacznie sie pojawiły tylko na ramionach. pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7234
po co piramidka? odrazu stala dawke 30mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie skan caly czas tak samo kopie, chlopy rosna az milo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BadMad ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 10221 Wiek 1 rok Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44200
codziennie jesz śledzie?te takie cuchnące?
i dwa mielone ziemniaki


zwiększ dawkę bo pewnie masz zaniżoną.Który to cykl wogole?

12 spampostów w suplach i MMA
15 w odżywianiu
dlugo dlugo nic...
DOPING - spampost nr 100 <brawo>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

META ???

Następny temat

POTWIERDZIC DORADZIC I POMOC JAK NALEZY

WHEY premium