SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słabe efekty, kreatyna??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
Witam.Mam sprawe odnośnie tego,że troche stanąłem w miejscu z przyrostami.. tzn. tamtego roku w sierpniu ważyłem 60 kg, tego roku na wiosne ważyłem 79kg, przed wczoraj sie ważyłem i mam prawie 85 więc z masą jest w porządku,siłe też mam , tylko problem w tym ze nie widac efektow, bicki stoją w miejscu itp. nie biore żadnych supli, i mam pytanie co było by najlepsze zeby mieśnie zaczeły rosnąć?? kreatyna? jeśli tak to jaka? mono czy jabłczan czy co? dodam też że teraz ćwiczyłem tylko samymi hantelkami po pare ćwiczeń bo miałem noge w gispie 6tyg.

Nie ma lipy ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
jak wyglada sprawa odzywiania?
zanim sięgniesz po kreatyne musisz sie porządnie roztrenować - mowa tu o całym ciele(nie na samych hantlach)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
tzn. tak, wcześniej ćwiczyłem wszystko, ale po zdjęciu gipsu mogłem tylko ćwiczyć górną partie ciała to jest klata hantelkami biceps, triceps,barki,przedramie,kaptury. teraz zaczynam powoli chodzić już bez kul,ale o ćwiczeniu np. pleców narazie nie ma mowy bo nie moge nogi obciążać.

a sprawa odżywiania wygląda tak,że nie mam jakiejś dobrej diety,tzn, jem np tak, sniadanie o 8 lub 9-100g ryżu+mleko, potem drugie śniadanie o 11 lub 12- jakaś zupa plus jogurt, potem obiad o 14-ziemniaki,kurczak lub schab+ogórek,papryka, potem o 16 lub 17-różne rzeczy,potem o 20-100g ryżu+mleko.

Zmieniony przez - Placiak w dniu 2013-09-06 12:36:24

Nie ma lipy ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
na takiej diecie ciężko muscle powiększyć
dopóki nie wrócisz do pełnej sprawności odpusciłbym wszelakie suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 410
ale zanim bede mógł obciażać całkowicie noge to jeszcze troche czasu minie, a niechce stracić formy za bardzo, a jeżeli chodzi o kreatyne to jaka najlepsza? tzn. chodzi mi o to czy mono czy jabłaczan czy co?

no i jeszcze jedno pytanie, bo masa niby poszła,ale brzuch mam duży tzn. dużo tłuszczu i w pasie duzo, co ćwiczyć żeby to jak najszybciej spalić?

Zmieniony przez - Placiak w dniu 2013-09-06 13:05:21

Nie ma lipy ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2251 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 32554
obie wymienionę formy kreatyny są sprawdzonę
jeśli chcesz zgubić tłuszcz musisz dostosować dietę plus jakieś aeroby, w Twoim przypadku jak nie możesz obciążać nogi możesz spróbować od lekkich treningów na basenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
https://www.sfd.pl/Czynniki_warunkujące_sukces_w_kulturystyce.Artykuł_dla_każdego!-t226776.html 

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co teraz kupić na redukcji?

Następny temat

przyswajalnośc witamin i minerałów

WHEY premium