SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba czy masa?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
witam, jestem po treningu masowym i przybylo mi troche miesni i troche tluzszczyku. chce troche obciac kalorii w diecie i zaczac robic aeroby. mam pytanie tylko odnosnie mojego treningu czy moge robic dalej taki sam trening czy lepiej typpowy trening na rzezbe sobie ulozyc? nie chce tracic masy miesniowej za bardzo, chcialbym ja rozbudowac a przy tym zrzucic troche kg z tluszczu ;) czekam na rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
no diete oczywiscie zmienie tak jak napisalem, problem jest co do treningu, czy robic typowy na rzezbe i aeroby czy moge pozostac przy tym co mam na mase i robic aeroby? jak radzicie? a moze szesnastki robic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
typowy na rzeźbe az tak wiele nie różni sie od tego na masę, wiec myslę że możesz.
aeroby dodajesz stopniowo zaczynając od 20 min. a dochodząc nawet do 50-ciu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 999 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11125
ok :) dzieki za odpowiedz sog
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pompki codziennie

Następny temat

Proźba O Ocene Planu Treningowego...

WHEY premium