SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rzezba+redukcja

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4091

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2663
pon: klatka + triceps
śr: plecy + biceps + przedramię
pt: barki + kaptury
sob: nogi
czy tam jak inaczej Ci dniami pasuje :D pozdro
noi brzuch jak robisz a6w to dobrze

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1079
Redukcja to raczej tylko brzucha ma byc, ogolnie nie jestem zalany na calym ciele.
Zrobie tak jak mowicie. caly czas tylko chodzi mi po glowie ta ilosc powtorzen, bo w jakikolwiek plan nie wejde ilosc ruchow nie przekracza 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2663
ja na redukcji robię 15-12-10 i przez wszystkie redukcje straciłem 40 kg więc będę się trzymał tej ilości powtórzeń :)
a i nie da się zrobić redukcji w jednym miejscu, redukuje się całe ciało :P

Zmieniony przez - zombi_88 w dniu 2009-03-22 20:12:32

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1079
no wlasnie 15-12-10... a czy te 20 ruchow w kazdej serii to na pewno dobry pomysl?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 106 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2663
ja tam specem nie jestem, ludzie różnie piszą, ja z tego 15-12-10 byłem i jestem zadowolonym, więc chyba nic nie stoi na przeszkodzie żebyś i Ty spróbował :)

Wszystko co piękne rodzi się w bólu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 507 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7399
sluchaj przeciez jak zrobisz wiecej to Ci nic nie bedzie po prostu bedziesz mial po kazdym treningu dobite miesnie na maksa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 4161 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 120116
Możesz odpuścić sobie dużą ilość powtórzeń. Zrób 4 serie po 6 powtórzeń dużym ciężarem- czym większy ciężar tym więcej tkanki tłuszczowej spalasz bo pracuje więcej włókien. I nie powinna spaść Ci tak masa jak przy większej ilości powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2100
Na redukcji polecam FBW 3 razy w tygodniu, a w nietreningowe dni aeroby lub HIIT.
Trening
tutaj jest tylko dodatkiem dla podtrzymania masy. Kluczową rolę odgrywa dieta.
Duża ilość powtórzeń nie spali tłuszczu, nie spali też go A6W (która jest przereklamowana), a już na pewno niemożna go spalić tylko z brzucha i mieć go tylko na brzuchu

Możesz spalić tłuszcz robiąc superserie martwego ciągu i przysiadów na maksymalnych cieżarach ale wtedy umrzesz, wypadną ci płuca a serce wybuchnie

"Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie Trening/Mase/4DT/Dobra dieta

Następny temat

przetrenowanie.. pomoc

WHEY premium