SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozstępy bez sterydów

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2617
Robią mi się małe rozstępy na bicepsie i na klatce (dokładniej nad pachą) Nie biorę żadnych suple-matów, sterydów itp na czysta ćwicze już około 2.5roku. Czym to może być spowodowane?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 700 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3470
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 828 Wiek 4 lata Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15599
ja po 2 miesiącach na sucho całe bicepsy tricepsy w rozstepach ale szybko lapy rosly to sie nie dziwie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
na pewno za szybkim wzrostem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nie koniecznie rozstępy związane są ze sterydami jak koledzy piszą
szybki przyrost mięsni

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rozstępy pojawiają się nie tylko jak obwodów nam przybywa ale też jak chudniemy zbyt szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 619
ja miałem roztępy po 2 miesiącach ćwiczeń na sucho i też każdy rzucał tekst w stylu "pewnie jesteś na koksie"mimo tego że moja masa mięśniowa była mizerna,raczej plażówka!myśle że chodzi o naszą genetyke(cięka czy gróba) i rodzaj skóry jaką mamy, czyli suchą czy tłustą!tłusta i gróba skóra jest mniej narażona na roztępy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
i przede wszytskim zrobiło Ci sie to gdy mięśnie nagle dostały impulsu którego nigdy wcześniej nie miały

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Usunięty przez domer za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCYYYY - potrzebna pomoc dosłownie we wszystkim

Następny temat

Z czym mozna jesc ryz ?

WHEY premium