SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozstępy!!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 17198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
ja mam na miesniach ramiennych...pytaja mnie sie czemu sie chlastalem...hyhy


Jak mowi stare powiedzenie pszczol: bicepsow nigdy za wiele...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam całą dupe w rozstępach :(((
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dupęęę?!!!!!tak szybko tyłes??????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
kloper buahahaahahaah LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 507 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10366
Siemanko.Ja mam rozstępy w okolicach pach i wyglądają koszmarnie -wielkie czerwone paski.Już od dawna nie koksuję (i nie mam zamiaru więcej się kłuć) a one się powiększają.Ciekawe, bo pierwsze rozstępy zrobiły mi się po gwałtownym spadku masy a nie podczas jej nabierania.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4802 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 37359
Ja mam takie malowidoczne rozstepy na udach, to pozostalosci z dziecinstwa (bylem gruby) LOL

LOL - Laugh Out Loud (ale i tak biore 220kg na serie i tylko czasem stosuje sterydy..)

"Jestem sobie prawdą, fałszem i zagadką też.."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Po jakim czasie od poczatku ciwczenia kulturystyki macie rozstepy?


Pozdrawiam ceo

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Cze nie tylko ty masz taki problem; ja osobiscie sie z nim spotkalem - nie biore "koksow" a roztepy mam m.in na bicku i przy pachach z obu stron, wielu moich kumpli z silki tez ja w podobnych miejscach czesc z nich bierze koks czesc nie.
Podziele sie swoim spotrzezeniem:
Mianowicie po treningu na bray i trica wykonywalem "pompki francuskie" z obciazeniem i na nie tzw super serie: duze obciazenie i do max ugiec i wyprostow i podczas czwiczenia kumpel zmnijesza ci ciezar po powrocie do chaty zauwazylem roztepy na tricku przy tylniej czesci barku.....

Moj kumpel mial roztepy poszedl do lekarza a ten mu zabronil trenowac..... koles nie trenowal 1 rok i jak zaczal mu sie ich 3 razy wiecej porobilo........

Najlepsza rada an roztepy to je opalic - wtedy sa niewidoczne...

Pozdrawiam

Y hyhyhy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mi zaczely rostepy sie robic po pół roku(zaczynały sie juz pojawiac) a teraz to juz koszmar;((((((((po roku juz miałem bardzo duze i przytyłem 17 kg w ciagu tego czasu (nie koksuje, tylko odzywki biore)!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2093 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30002
Ja mam całe plery w rozstępach,jak lekarka szkolna je zobaczyła to myślała że mnie w domu biją

-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CO ROBIC PO TRENINGU NA SILE??

Następny temat

Lewy bic pomóżcie

WHEY premium