SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozprost ramion

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
gdy cwiczycie ramiona-bic lub tric to rozciagacie do konca ramiona czy tez caly czas macie je napiete?
ja dotad zawsze trzymalem do konca chcoaiz lekko napiete ale wlasnie sobie czytam porady arnolda i on tam preferuje pelne rozciagniecie....
wiec co WY na to?
wesolych swiat;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 9203 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29034
ja sugeruje napiecie caly czas.
a rozciaganie to po treningu...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
j/w cały czas napięte a przed i po treningu rozciaganie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 65 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4670
Ja przy ćwiczeniach staram się trzymać stałe napięcie! A między seriami i ćwiczeniami staram się dokładnie rościągać ćwiczone mięśnie! Na mnie działa

Bądźcie cierpliwi a marzenia się spełnią!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie wydaje że chodzi o pełne rozciągnięcie mięśnia, ale nie pełny wyprost. Tak ostatnio wyczytałem w pewniej gazecie i było wielokrotnie zwracana uwaga na to że pełne rozciągnięcie nie znaczy pełnego wyprostu.
Pozdro i wesołych świąt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2148 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 13514
dokladnie krzyzu ma racje calkowite rozciagniecei bicepsa nie oznacza calkowitego wyprostu rak ja reka jest wyprostowana na maxa to wtedy sa duze przeciazenia i dochodzi do kontuzji a pozatym te kila centymetrpw nic nie wnosza do treningu wrecz ujmuja poniewaz wtedy biceps traci stale napiecie
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5775
hmm... mozliwe... tyle, ze wg pelne rozciagniecie bica da sie osiagnac tylko poprzez pelny wyprost...:/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1026 Wiek 34 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 41556
oj rób z napieciem naprawde dobrze działa/.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie mozna znalezc post na temat treningu ACT

Następny temat

Atlas

WHEY premium