SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozciaganie pomocy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1673

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 378
Witam, Rozciągam nogi intensywnie od jakiś 5 dni i od wczoraj boli mnie w zewnętrzna część prawej nogi (patrząc od tyłu to; prawa noga, lewe ścięgno w kolanie) jaki jest tego powód i co mam w tym wypadku zrobić, ćwiczyć dalej, czy darować sobie na jakiś czas ?

Zmieniony przez - therl w dniu 2008-03-18 10:54:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 378
minęło 9 dni, dzisiaj próbowałem sie rozciągać, stanąłem z prawą nogą na parapecie (po małej rozgrzewce oczywiście), zacząłem robić skłony boczne do tej nogi i poczułem to co mnie wcześniej bolało, zewnętrzną część uda blisko okolic krocza (nie wiem jak to opisać ale to nie ból, tak jak bym czuł cały mięsień, i wiedział jak on dokładnie wygląda) czy mogę sie już zacząć rozciągać czy jeszcze czekać?

mam jeszcze jedno pytanko, czy ktoś posiada może plan rozciągania wraz z rozgrzewką na podstawie tego artykułu: https://www.sfd.pl/ROZCIAGANIE!!!!!_cz.2-t135103.html
bardzo był bym wdzięczny jak by ktoś podzielił się nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
Rozciągałeś się wcześniej? Jeśli odrazu zaczołeś od intensywnego rozciągania to niema co sie dziwić... i jeszcze piec dni bez przerwy... Pytać się czy jesteś dobże rozgrzany przed rozciaganiem chyba niemuszę?
Zrób przerwe, aż przestanie boleć, a potem stopniowo zwiększaj intensywność, żeby znowu nieprzedobżyć i miej nadzieję, że nic sobie niezerwałeś bo to niejest miłe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 378
nie rozciągałem sie wcześniej tylko to co parę lat temu na W-F (czyli jakieś 6 lat) dzięki wielkie zrobię tak jak mówiłeś, jak chodzę to prawie nic mnie nie boli, tylko jak sie rozciągam.

Zmieniony przez - therl w dniu 2008-03-18 11:19:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 243 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1731
Zrób przerwę i smaruj ben gyiem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 249 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6802
no i jak sie bedziesz rozciagac to nie codziennie tylko najlepiej z jedno dnioymi przerwami... czyli co 2 dzien ;)

Dopoki Walczysz, Jestes Zwyciezca!!!!!!!!

http://muaythaikielce.com/  (Nowa Strona) http://uk.youtube.com/watch?v=XOnKr5CvbC0 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1016 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7338
Trzeba się rozciągać stopniowo i powoli, szczególnie na początku

Żyj tak, aby twoim znajomym zrobiło się nudno kiedy umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 130 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4952
Polecam jakieś maści: Fastum Gel/Ben Gay, no i nie zapominaj o rozgrzewce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 378
BEN GAYa już kupiłem, nieźle grzeje :) macie może jakiś poradnik według którego się rozciągaliście i możecie go polecić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 144 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7339
Zostaw poradniki, poprostu przed rozciaganiem dobrze sie rozgrzej, a mocne rozciąganie rób najlepiej po treningu i nierób nic na siłe tzn. nie naciagaj sie mocniej jak czujesz silny ból. Troszkę bolu musi być dlatego potrzebne jest wyczucie, prubój więc stopniowo, wkońcu sam wyczujesz o co chodzi, a po dobrej rozgrzewce to i krzywdy sobie tak łatwo niezrobisz jak bez niej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 48118
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1496 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20005
j.w
albo https://www.sfd.pl/Jak_się_rozciągać_żeby_miało_to_sens_-t257887.html też świetny artykuł

How much can you know about yourself if you've never been in a fight?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawa kondycji.

Następny temat

zapasnik suple i wogole

WHEY premium