SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapasnik suple i wogole

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4626
siemano.
chodze juz troche na zapasach i ucze sie techniki itp.
zanim zaczelem chcialem jak najpredzej nauczyc sie techniki bo kompletnie nic nie umialem.
teraz mniej wiecej cos wiem o technice to tego doszla kondyja ale teraz zalezy mi na sile i na masie.
oczywiscie ciwiczymy sile ale ciagle mi to malo i nie daje mi rezultatow na walce.. ciegle slaby jestem jak zapne klamre czy chce zrobic rolade to zcalych sil i tak za malo jak walcze z jakimis dobrymi zawodnikami.
Inni zawodnicy uzywaja supli roznych zadazyli sie sterydziarze a ja tam nic nie biore tylko wystarczy ze pojde od czasu do czasu na silke i tyle.
i tu pytanie znacie jakies odzywki na sile na wytrzymalosc i moge mase zlapac przy tym odrazu. jak ktos wie co i jak to piscie

>AHA

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
oczywiscie nietwierdze ze na silowni wyrobisz dynamike.Powiedzialem tylko ze dynamika jest zbnacznie wazniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Może zamiast zaczynać od końca,zacznij od początku?
Zamiast od czasu do czasu chodzić na siłkę,zacznij na nią chodzić regularnie. Siłą przyjdzie z czasem.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 30609 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270708
chodze juz troche na zapasach

myśle ze najwyższy czas przestać tak łazić na tych treningach a zacząć trenować...

Inni zawodnicy uzywaja supli roznych zadazyli sie sterydziarze a ja tam nic nie biore tylko wystarczy ze pojde od czasu do czasu na silke i tyle.

a stosujesz diete? Czemu na siłke chodzisz sporadycznie a nie regularnie?
Myślisz ze odzywki bez systematyczności i diety dadzą Ci to czego chcesz?

i tu pytanie znacie jakies odzywki na sile na wytrzymalosc i moge mase zlapac przy tym odrazu

co znaczy od razu? Dzień po wzięciu pierwszej dawki? Jeśli tak to nie masz szans na to.
Wybór odżywek masz duży w sklepie sfd,tam masz też opisane szczegółowo produkty(na co są,jak stosować itp)

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4626
wczesniej regularnie chodzilem na silownie przez 3 lata i urzywalem roznych supli skonczylem z silka i zaczelem chodzic na zapasy chodze juz rok na sucho i potrzebuje jakis dopalaczy. po drugie silka a zapasy to wogole inaczej dzialaja miesnie na silce robisz prosto tak jak sie robi a na zapasach rozne obejscia zejscia i do tego potrzeba jest sila nie z silowni a z zapasow zeby udzwignac ziomka i rzucic..
potrzebuje takich supli co dadza mi wyrzymalosc na treningach i sile do obalenia starczy.

>AHA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
1. złożone ćwiczenia siłowe na wolnych ciężarach = duże ciężary, krótkie serie, kilka ruchów na ćwiczenie, żadnej izolacji mięśni itd
2. thermal blast extreme, tylko upewnij się, że masz zdrową pikawę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
tak w zapasach sila jest wazna ale wazniejsza o niebo jest dynamika wiec nie mozesz cwiczyc tylko na sile ....aby uzyskac dobre rezultaty w walce!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
dynamika to przodownik w roznych sportach walki takze i w zapasach ,mozesz miec sile ale jak niebedziesz posiadal dynamiki to ciup i tyle.MAsa i sila niejest najwazniejsza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 67
z tego co sie orientuje to thermal blast extreme...jest na spalanie tkanki tluszczowej a nie na mase ....chodz dodaje energi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
BJJ MT - edytuj posty.

Należy rozróżnić siłę statyczną i dynamiczną. Siły dynamicznej nie zrobisz na siłowni. Aczkolwiek posiadając siłę statyczną łatwiej zrobić siłę dynamiczną.

Zmieniony przez - Saida w dniu 2008-03-19 17:33:06

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 306 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2490
Siły dynamicznej nie zrobisz na siłowni.

Jak to nie? odpowiednio dobrane cwiczenia a raczej zestawy cwiczen i odpowiednie ciezary i jak najbardziej osiagniesz zamierzony efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4626
no nie którzy maja racje..
Dynamika jest na pierwszym miejscu a jak zawodnik nie ma dynamiki tylko sile to nic nie zdziała.
Ja dynamike wyrabiam na treningach, czasami biegam w wolnych chwilach i gram w pilke. no chyba ze ktos ma jeszcze lepszy sposob na wyrobienie dynamiki to niech poda chetnie to obadam:)
a sile to ciezko mi tak zrobic z samo z siebie wolalbym jakis suplement tamto 'thermal blast extreme' to naspalenie tkanki tuszczowej i czesciowo na energie ale dzieki.:)jak ktos ma jakies porade dla mnie to moze dac

>AHA

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozciaganie pomocy

Następny temat

Rozstrzygnięcie zawodów :)

WHEY premium